OYUNYURDU
Raymans Incrediballs Dodge

Raymans Incrediballs Dodge

AKSİYON, .IO
OYNA
4.5
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Raymans Incrediballs Dodge" İçin Açıklama

Birbirinden komik inanılmaz toplar (Incrediballs) tehlikeli bir oyun arenasında hayatta kalmak için mücadele ediyorlar. Bu çılgın oyunda sadece biri hayatta kalacak. Raymans Incrediballs Dodge oyunu çılgınca kurgulanmış aksiyon dolu bir arena üzerinde oynanmaktadır. Heyecan, eğlence ve mücadele dolu harika bir .IO oyunudur.

"Raymans Incrediballs Dodge" Nasıl Oynanır

Karelere ayrılmış sınırlı bir oyun alanına sahip olacaksınız. Her bir Incrediballs bir kareye sığmakla birlikte karelere yerleştirilmiş güçlendirmeler ve tuzaklar mevcut. Sola-sağa aşağı-yukarı zıplayarak tuzaklardan kaçmalı ve güçlendirmelere rakiplerinizden önce erişmelisiniz. Mobil cihazlarda yönlere zıplamak için kaydırın, bilgisayarınızdan ise WASD veya OK tuşlarını kullanın.

Hepsi bu kadar değil! Oyun arenası kenarlardan başlayarak çökmeye devam edecek. Küçülen ve birbirinden farklı tuzaklar ve rakiplerle dolu arenada hayatta kalmak için üç canınız var. Merak etmeyin canınız azaldığında oyun arenasında bulunan canlardan alarak telafi edebilirsiniz. Ancak bu oyun oldukça çılgın! Canlarınızın hepsini kısa zamanda bitirmemek için gözünüzü dört açmanız gerekiyor.

Tuzaklar:
Yapışkan toplar,
Elektrik topları,
Alev topları,
Çukurlar,
Taşlar,
Sarmaşıklar,
Dikenli bodur bitkiler.
Sisler.

Yapışkan toplar, elekrik topları ve alev topları soldan-sağa sağdan-sola yukardan-aşağı ve aşağıdan-yukarı her yönde hareket ederek büyük tehlike oluşturmaktadır.

Taşlar ve çukurlar oyun alanındaki kareleri işgal ederler ve hareket alanınızı kısıtlarlar. Çukura düştüğünüzde veya oyun arenasından aşağı düştüğünüzde bir adet canınızdan olursunuz.

Sarmaşıklar sizi yakalar ve tuzaklara düşürmeye çalışır. Dikenli bitkiler bir adet canınıza mal olur.

Sis ise belli zamanlarda ortaya çıkar ve ekranı kenarlardan kaplayarak görüş açınızı daraltarak tuzaklardan kaçmanızı zorlaştırır.

Güçlendirmeler:
Canlar,
Eldivenler,
Koruma kalkanı,
Ateş böcekleri

Eldivenler ile eldivensiz rakiplerinizi karesinden ederek hareket avantajı kazanmanın yanında rakiplerinizi ittirerek oyun alanının dışına çukurlara veya diğer tüm tuzaklara düşürerek canlarını azaltmış olursunuz.

Koruma kalkanı ile tuzaklardan korunmuş olursunuz.

Ateş böcekleri toplayarak daha fazla Incrediballs karakterinin kilidini açabilirsiniz. Kanatlı kafeste hapsolmuş ateş böceklerini kurtarıp tek seferde birden fazla ateş böceği toplarsınız.

Yorumlar

  • M
    mehmet akpınar
    ubisoftun her oyunu çok güzel
Yeni Oyunlar