OYUNYURDU
Siren Kıyameti

Siren Kıyameti

3D, AKSİYON, ZOR, KORKU, MACERA
OYNA
4.8
puan ver, yorum yap

"Siren Kıyameti" İçin Açıklama

Siren Kıyameti oyunu garip yaratıkların olduğu bir ada. Sirenler çalmaya başladığında harita üzerinde size yaklaşan yaratığı silahınızla öldürmenizi konu ediniyor. Siz radyasyon yayınmış bir adada görevlisiniz. Bir birinden farklı yaratıkları tanımaya ve onları yok etmeye çalışan bir ekibin üyesi olarak göreviniz adanın çeşitli yerlerine kamera kurmaktır.

"Siren Kıyameti" Nasıl Oynanır

Yön tuşları veya WASD tuşları ile hareket edilir. Silahla atış yapmak ve yönünüzü tayin etmek için farenizi kullanın. Atlamak için boşluk, çömelmek için C tuşunu kullanın.

Harita üzerinde konumunuza bakın ve güvenli alanlar olan evlere ulaşmaya çalışın. Oyun başladığında sizi yönlendireceği evde bulunan sandığı açın ve görevinizi öğrenin.

İki tür yaratık var bunlardan biri dört ayaklı bir yaratık. Hızlı koşar ve öldürmesi kolaydır. Bu yaratık ile yüzleşmek daha kolaydır. Ancak siren kafa yaratığı öldürmeniz hiç te kolay değil. Daha yavaş hareket ettiği için kaçma şansınız var. Siren kafa yaratığı insana benzer bir yapıdadır ancak kafasının yerinde iki adet siren vardır.

Hayatta kalarak harita üzerinde işaretli alanlara ulaşın ve görevinizi tamamlayın.

Yeni Oyunlar