Catac.IO

AKSİYON, ÇOK OYUNCULU, .IO

"Catac.IO" İçin Açıklama

Çok oyunculu oyun severlerin beğeneceği türden bir savaş oyunu.

Bu kedileri fareler bir birine düşürmüş olmalı. Çünkü hepsinin elinde kesici bir alet ve kıran kırana savaşıyorlar. Kedilerin bu savaş oyununda bıçakla oyun alanına girin ve puanlar toplayarak daha büyük ve kesici aletler elde edin. En çok öldüren kedi sıralamada birinci olacak.

"Catac.IO" Nasıl Oynanır

Oyuna elinizde küçük bir bıçakla başlayacak ve öldürdükçe farklı aletlere sahip olacaksınız. Bu oyunda her şey çok hızlı gerçekleşiyor. Arkanızı kollamazsanız ölmeniz an meselesi. Rakiplerinize önden saldırırsanız zararlı çıkarsınız, onlara arkadan saldırarak öldürmeniz gerekiyor.

Farenizi veya dokunmatik ekranlara parmağınızı ne yöne çevirirseniz o yöne doğru hareket halinde olursunuz. Kediyi hızlandırmak için mause sağ tıklayın veya ekrana dokunun. Hızlandırma limitiniz ekranda görünecektir. Hızlanma limitiniz bittiğinde size saldıranlara karşı yön değiştirerek kendinizi onlara karşı savunun. Hız limitiniz arttığında saldırıya geçerek daha fazla düşman öldürebilirsiniz.

Oyunda skorunuza, öldürdüğünüz düşman sayısına ve topladığınız kostüm sayısına göre altın kazanabilirsiniz. Altınlarınızı yeni renk kostümler, şapkalar satın alabilirsiniz.

YORUMLAR

Oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorum alanına bırakabilirsiniz.

Adınız
Yorumunuz
  • K
    KIRALICE ; )
    GUZEL OYUN EYRENCELI INSAN OYNADIKCA OYNAMASI QELIYO KASMIO HIC : )
BENZER OYUNLAR