OYUNYURDU
Vex 6

Vex 6

BECERİ-YETENEK, AKSİYON
OYNA
3.9
puan ver, yorum yap

"Vex 6" İçin Açıklama

VEX 6, bu çöp adam platform oyunu serisinin en son sürümü. Önceki sürümlerde olduğu gibi çöp adamı zorlu ve ölümcül engelleri aşmak için ustaca kontrol etmeniz gerekiyor. Doğru zamanda ve hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Platform üstündeki engelleri gözlemlemek ve ardından doğru hamleyi yapmak zeka gerektiren bir bulmaca çözmek gibidir. VEX 6 oyna ve yüksek çözünürlük ve 60 fps özelliğinin tadını çıkar.

"Vex 6" Nasıl Oynanır

Karakterinizi hareket ettirmek için klavyede Ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanın. Mobilde, ekrandaki sol/sağ ok düğmelerini ve Atla/Kaydır'ı kullanın.

Vex 6 oyununda hareket etmek, koşmak, zıplamak, çömelmek ve duvara tırmanmak için WASD veya OK tuşlarını kullanın. Zorlu ve ölümcül engelleri geçmek için doğru zamanda ve hızlı hareket etmelisiniz. Ölümcül tuzaklara çarptığınızda oyun baştan başlar. Ancak platform içinde yeşil bayraklar göreceksiniz. Bu noktalar kontrol noktalarıdır. Çöp adam ölürse son geçtiğiniz yeşil bayraktan itibaren oynamaya devam edersiniz.

Çöp adamınızın farklı görünümünü satın almak için paraları toplamayı unutmayın. Ayrıca günlük bonusunuzu almak için oyunu her gün oynayın. Günlük görevlerinizi tamamladığınızda da para kazanırsınız.

Yeni Oyunlar