OYUNYURDU
Şirinler Kaykay Koşusu

Şirinler Kaykay Koşusu

3D, ATARİ, BECERİ-YETENEK, ÇOCUK, KIZ, ZIPLA-KOŞ
OYNA
3.6
puan ver, yorum yap

"Şirinler Kaykay Koşusu" İçin Açıklama

Şirinler Kaykay Koşusu, sevimli mavi çizgi film karakterlerinin oynadığı sonsuz bir koşu oyunudur. Gargamel'in kedisi Azman peşinizde! Azmandan kaçın ve yol boyunca engellerden kaçının. Meyveleri ve ödülleri toplamaya gayret edin. Yükseltme menüsü aracılığıyla yeni kaykayların ve karakterlerin kilidini açabilir ve Haftalık sıralama tablosudaki görev ve başarıları tamamlayarak ödüller toplayabilirsiniz.

Şirinler Kaykay Koşusu oyna ve Gargamelden kaçan bu şirin mavi orman canlılarına kaçmaları için yol gösterin.

"Şirinler Kaykay Koşusu" Nasıl Oynanır

Rampalarda ve kütüklerin üzerinden kaymak veya rayların üzerinden geçmek için yukarı oku kullanın. Eğilmek ve ahşap tabelaların altından kaymak için aşağı oka dokunun.

Gargamelden kaçarken şeritler arasında geçiş yaparak, atlayarak ve eğilerek engelleri aşın ve meyveleri ve ödül kutularını toplayın. Bu eğlenceli 3D Şirinler Kaykay Koşusu oyununda topladığınız meyveler ile karakterinizi geliştirebilir ve yeni kaykaylar alabilirsiniz. Şirin Baba'nın kırmızı şapkası, Handy'nin kalemleri veya Güçlü Şirin'in kalp dövmesi gibi diğer Şirinler karakterlerinin kilidini açmak için özel simgeler arayabilirsiniz. Bir sonraki seviyeye geçmek için sihirli portalı bulana kadar ilerleyin.

Sıralama butonuna göz atın ve oradaki görevleri tamamlamaya çalışın. Haftalık skor tablosunda altın lige çıkmak ve yüksek skor tablosunda ilk on beş kişi arasına girmek için oynayın.

Benzer Oyunlar