OYUNYURDU
Peet Around

Peet Around

ATARİ, BECERİ-YETENEK
OYNA
4.4
puan ver, yorum yap

"Peet Around" İçin Açıklama

Peet Around oyna ve dairesel bir alanda koşarken renkli alanların üzerine geldiğinde ona yardım etmek için tuvalete acele eden karakteri uyarmanız gereken eğlenceli bir oyundur.

Peet tuvalete gitmek istiyor ve acelesi var. Peet'i tuvalete yetiştirmek için reflekslerinizin ve dikkatinizin en iyi durumda olması gerekir. Reflekslerinize güveniyorsanız ya da denemek istiyorsanız eğlenceli bir oyun sizi bekliyor.

"Peet Around" Nasıl Oynanır

Dairesel alanda koşturan karakteriniz renkli alana geldiğinde bilgisayarınızın boşluk tuşu veya farenizin sol tuşuna basın. Dokunmatik cihazlarda ise ekrana dokunun. Renkli alan içindeki alan olarak daha küçük ve renge göre daha açık olan alan bonus puan ve kombaları toplamanızı sağlar.

Zaman geçtikçe renkli alan azalmaya başlayacak. Tamamen kaybolmadan üzerine gelerek tıklayınız. Hareketli renkli alanların hızı oyunu zorlaştıracak.

Peet Around oyunu 1v1 modunun yanında sonsuz modu ile siz hata yapana kadar devam edebileceğiniz ve hata yapmadığınız sürece zorlaşan oyun formatını deneyebilirsiniz.

Yeni Oyunlar