OYUNYURDU
Slope

Slope

ATARİ, BECERİ-YETENEK, SPOR
OYNA
4.1
puan ver, yorum yap

"Slope" İçin Açıklama

Slope oyunu sonsuz platform üzerindeki kalelere doğru hızla ilerleyen futbol topunu kontrol etmeniz ve topu olabildiğince çok kaleden geçirmeniz gereken bir dikkat oyunudur. Engellere rağmen topu konrol edin ve mümkün olduğu kadar platform üzerinde kalarak ilerleyin ve kaleleri es geçmemeye çalışın. Engelleri atlatarak en yüksek sayıya ulaşmak için topun kontrolünü kaybetmeyin.

Slope oyna ve dikkatini güçlendirirken sonsuz golle eğlenceli futbol oyununun tadını çıkar.

"Slope" Nasıl Oynanır

Basamak şeklinde aşağı doğru ilerleyen sonsuz, uzun bir futbol sahasında ilerleyin. Engelleri, topu hızlandıran ve zıplatan nesneleri dikkatli izleyin. Bayrak direkleri, çim biçme makinaları, helezonlar, zıplama trambolinleri, golcü figürler, eğik platformlar gibi birbirinden farklı engeller bulunuyor. Dikkatinizi topa ve platform üzerindeki engellere verin. Engeller çok hızlanan topunuzu yavaşlatmaya yarayabilir; ancak topun platform dışına çıkmasına da neden olabilir.

Slope oyununda hız hem avantaj hem dezavantaj olabilir. Hızlandığınızda daha fazla puan alırsınız; ancak engellere çarparak platform dışına çıkma ihtimaliniz yükselecektir.

Yeni Oyunlar