OYUNYURDU
Quick Capture

Quick Capture

SAVAŞ, BECERİ-YETENEK, BASİT, STRATEJİ
OYNA
4.5
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Quick Capture" İçin Açıklama

Quick Capture oyunu gerçek zamanlı olarak çevrim içi oynayabileceğiniz bağımlılık yapan bir toprak kazanma oyunudur. Köyleri şehirleri ele geçirin ve haritadaki bölgeleri fethetmek için alanı kuşatın. Düşman topraklarını ve düşmana vergi veren köy ve şehirleri ele geçirin. Oyunu kazanmak için düşman kalesine kadar ilerleyerek kuşatma yapın ve zaferinizi kutlayın.

Quick Capture oyna ve mutlak bir zafere ulaşmak için düşmanınla mücadele et.

"Quick Capture" Nasıl Oynanır

Kalenizden çıkın ve bal peteği şeklinde bölünmüş topraklardaki her bir bölümün sahibi olmak için üzerine tıklayın. 10 puan ile başlayacaksınız. Hedefiniz daha fazla alanı açarak size vergi verecek köy ve şehirler bulabilmektir. Olabildiğince uç noktalardan topraklar alın. Böylece köy ve şehir keşfiniz daha kolay olacaktır. Deniz ile çevrili ve içerisinde dağların ve kayalıkların olduğu bir haritada olduğunuzu unutmayın. Bu köy ve şehirler haricindeki her toprağı almanız gerekmiyor demektir. Bir toprak alanının çevresini kuşattığınızda iç alanda kalan tüm topraklar sizin olur.

Quick Capture oyununda köyler ve şehirler her 50 saniyede bir size vergi öderler. Sıcak hava balonlarını bulmak önemlidir. Sıcak hava balonuna sahip olduğunuzda keşfedilmemiş bir toprak bölümü seçtiğinizde balon sayesinde oraya iniş yapabilir ve oradan genişlemeye devam edebilirsiniz. Hatta düşmanın kalesine yakın bir yere denk gelmesi durumunda düşmanı alt etmeniz daha kolay olacaktır.

Ekranın üst alanında oyunun tamamlanmasına kalan süre gösterilmektedir. Aynı zamanda renkler ile sizin ve düşmanınızın kazandığı bölgelerin oranı gösterilmektedir. Süre bittiğinde en çok bölgeye sahip olan veya düşman kalesini ilk fetheden kazanacaktır.

Yorumlar

  • K
    kamil
    basit ve eğlenceli bir kurgusu var. beğendim.
Yeni Oyunlar