OYUNYURDU
One Escape

One Escape

AKSİYON, SERÜVEN, MACERA
OYNA
4.3
puan ver, yorum yap

"One Escape" İçin Açıklama

One Escape oyunu, hapishaneden kaçışı konu edinen harika bir bulmaca oyunudur. Oyun karakterlerimiz Ördek, Goril ve Domuz banka soygununda yakalandılar ve hapishaneden kaçmak için onlara yol gözterecek birine ihtiyaçları var. Her bir karakter için 20, toplamda 60 harika kaçış bölümünden oluşan oyun konsepti yaratıcı bulmacalar ve zorlu görevler için çok fazla potansiyele sahip. Gardiyanlar, kameralar, ölümcül elektirikli kapılar, görünmezlik sağlayan gizlenme alanları, zehirli gazlar kaçış planını yapmanız için çözmeniz gereken bulmaca parçalarından bazıları. One Escape oyna ve heyecan dolu kaçış planındaki bulmacaları çöz.

"One Escape" Nasıl Oynanır

Zıplamak için "J" tuşunu kullanın. Hareket etmek için W-D tuşlarını kullanın ve oyun içindeki talimatlarda gösterilen tuşları uygulayın.

Hapishaneden kaçmak için oyundaki engelleri aşmak ve ilerlemek için gerekli bulmacaları çözün.

Ördek hiç bir özelliğe sahip değilken Goril duvarlara tımanabilir ve Domuz ise tahta kasaları hareket ettirebilir ve gardiyanları yumruklayabilir.

One Escape ayrıca, gardiyanlardan kaçınmak için havalandırma deliklerinde veya karanlık duvarlarda saklanma gibi gizli mekaniklere sahiptir. Gardiyanlar ileri geri devriye gezerken hamlenizi ne zaman yapacağınızı seçmek, oyun boyunca karşılaşacağınız ana bulmacalardan biridir. Oyun boyunca karşılaşacağınız zorluklardan biri ise hareketli ve sabit kameralardır. Kameraların açısına girmeniz durumunda alarm çalacak ve gardiyanlar teyakkuza geçecek. Bu durumda yapmanız gereken görünmez alanlara geçip alarmların susmasını beklemek.

Kameraları, elektirikli kapıları, çekil kapıları geçmek için anahtarlarının olduğu yerlere ulaşmanız gerekecek.

Doğru bulmacayı çözemezseniz yeniden denemeniz gerekecek; ancak yine de oldukça eğlenceli tasarlanmış karakterleri ve akıllıca tasarlanmış 60 oyun ile harika bir seçenek.

Yeni Oyunlar