OYUNYURDU
Brawlhalla Grand Slam

Brawlhalla Grand Slam

AKSİYON
OYNA
4.3
puan ver, yorum yap

"Brawlhalla Grand Slam" İçin Açıklama

Brawlhalla Grand Slam oyna ve vahşi savaşçılar ile mücadele etmek için hızlı ve çevik ol! Dikey arenada tüm dünyadan çevrimiçi rakiplerinize karşı savaşın. Yüksek duvarlardan atlayın ve küçük saldırılarla rakiplerinizi aşağı düşürün. Her biri farklı menzil, güç ve özel efektlere sahip beş farklı silah ile özel saldırılar gerçekleştirin. 42 çılgın Brawlhalla efsane karakterine sahip olabilirsin.

"Brawlhalla Grand Slam" Nasıl Oynanır

Brawlhalla Grand Slam oyunu 8 oyuncu ile oynanmaktadır. Oyuncular altlarında zıplayabilecekleri bir bulut yatağı bulunan ve rastgele oluşturulmuş duvarlardan oluşan bir arenada karşı karşıya gelirler. Oyuncular her zaman bir duvara tutunmak durumundadır. Duvardan duvara atlamak için bir yörünge çizerek atlayış gerçekleştirilir.

Her oyuncunun, seçilen karaktere bağlı olarak belirli bir can miktarı vardır. Oyunun amacı, rakiplerinize canları tükenene ve elenene kadar hasar vermek ve ayakta kalan son oyuncu olmaktır.

Karakterinizi duvardan duvara atlatarak menzillerine giren ilk rakibe saldırmasını sağlamalısınız. Saldırı esnasında daha yüksekte olan oyuncu önceliğe sahip olacak. Bu nedenle yukarıdan saldırmanız avantaj sağlayacaktır. Vurulan oyuncu aşağıdaki bulut yatağına düşer ve dört atlayış gerçekleştirerek duvara tutunur. Oyun arenasında havada asılı duran güçlendirmeleri alarak rakiplerinize karşı çeşitli avantajlar sağlayabilirsiniz.

Oyuncu elendikten veya kazandıktan sonra, Jeton paraları ve sıralamalarına göre puanlar kazanacaktır. Kazanılan Jetonlar reklam izleyerek iki katına çıkarılabilir. Jeton paraları yükseltmelerde kullanabilirsiniz. Puanlar ise genel sıralamanızı belirleyecektir.

Balta, yumruk-pençe, tırpan, çekiç, mızrak silah kategorilerinde bir birinden farklı karakterler bulunuyor. Her karekterin farklı özellikleri bulunuyor. Daha fazla cana sahip bir karakter mi, daha fazla hasar bırakmak üzerine tasarlanmış bir karakter mi, daha büyük menzile sahip bir karakter mi? yoksa her başarılı saldırı sonrasında kendini iyileştiren bir karakter mi? Jetonlarınızı biriktirerek birbirinden farklı karakterleri satın alabilirsiniz.

Normalde oyuncu rastgele oyunculara karşı oyuna alınır, ancak bir bağlantı veya oda kodu paylaşılarak arkadaşlarla oynamak için özel oyunlar oluşturulabilir.

Yeni Oyunlar