OYUNYURDU
Uçak Oyunu

Uçak Oyunu

3D, ATARİ, BECERİ-YETENEK, ÇOCUK, AKSİYON, ZEKA GELİŞTİRİCİ
OYNA
2.9
puan ver, yorum yap

"Uçak Oyunu" İçin Açıklama

Bu uçak oyunu tam hayallerinizdeki gibi. Uçak filonuzla havalimanları arasında yolcu taşıyarak para kazanın ve filonuzu genişletin. Uçak oyunu harika tasarlanmış çizimler ve animasyonlar içeriyor. Bir uçağı kontrol etmek kolay peki çok daha fazlasını aynı anda uçurabilir misin? Efsane bir 3D uçuş oyununda kontrolü elinize alın ve çarpmaları önleyerek yolcuları güvenle taşıyın. Şimdi efsane bir uçak oyunu oyna.

"Uçak Oyunu" Nasıl Oynanır

Renklerin Anlamları: Her havalimanının bir rengi var ve her havalimanı belirli yer veya yerlere yolcu gönderiyor. Havalimanı önünde sizi bekleyen yolcular gitmek istedikleri havalimanının rengindeler. Uçak yolcu aldığında gitmesi gereken havalimanının rengine dönüşüyor.

Uçağı güvenle uçurun: Uçak hazır olduğunda uçağı tutun ve uçak ile havalimanı arasında uçuş rotasını belirleyin. Dikkat etmeniz gereken bir çok nokta var. Öncelikle bir uçakla başladığınız oyuna başka uçaklarda zamanla dahil olacak. Uçakların uçuş rotasını belirlerken çarpışmayacaklarından emin olmalısınız. Aynı zamanda uçuş rotanızda dağ vb. çarpabileceğiniz yerler olmamalı. İlerleyen bölümlerde sizin kontrolünüzde olmayan yabancı uçaklar olacak. Bu yabancı uçaklara da dikkat etmeniz gerekecek.

Uçağa yeniden rota çizin: Bir uçağın rotası bir havalimanını göstermesi gerekmiyor. Bazı durumlarda uçağı havada bekletmeniz gerektiğinde uçağa boş bir rota çizin. Dikkat edin çünkü çizdiğiniz rotayı tamamladığında rotasını kaybederek oyun alanının dışına çıkabilir veya başka uçak veya dağlara çarpabilir. Rotası tamamlanan uçağa yeniden rota çizebilirsiniz.

Bölüm atlamak: Sizden istenen yolcu sayısını kaza yapmadan taşırsanız bölüm atlayacaksınız.

Kendi havalimanınızı kurun: Uçuşlardan kazandığınız parayla kendi havalimanınızı geliştirebilir ve yeni uçaklar satın alabilirsiniz.

Benzer Oyunlar