OYUNYURDU
Imposters 99

Imposters 99

SAVAŞ, SİLAH, AKSİYON
OYNA
4.3
puan ver, yorum yap

"Imposters 99" İçin Açıklama

Imposters 99 oyunu ile düşman uzay gemisinde klonlarınıza karşı tek başınıza savaşıyorsunuz. Uzay gemisinde kaçabileceğiniz alan kısıtlı. Silahını ve alanı düşman saldırılarına karşı akıllıca kullanmalısın. Mücadeleyi seviyorsan her seviyede farklılaşan ve zorlaşan bir uzay gemisi tasarımı ve düşman sürüsü ile mücadele için oyna!

"Imposters 99" Nasıl Oynanır

Uzay gemisi içerisinde öbeklenmiş klonlarınız ile mücadele etmek için silahınızın menziline girmeleri gerekiyor. Saldırılarından kaçınırken onları vurmaya devam edecek şekilde mesafeyi koruyun. Hızla üzerinize koşan klon sürülerini öldürmek için kısıtlı uzay gemisi alanını iyi değerlendirin ve sizi köşeye sıkıştırmalarına izin vermeyin.

Yukarıdaki çubuk, öldürülen klonların yüzdesini gösterir ve kaçış portalının görünmesi için doldurulması gerekir. Seviyeler arasında daha sonra hediye kasalarının kilidini açarken, gemide gizlenmiş tüm anahtarları alın. Altınları toplayın ve karakteriniz için yeni görünümlerin kilidini açın. Takviyeler ve yeni silahlar alın ve denenecek her şeyi deneyin! Çünkü bölüm atladıkça düşmanlarınız silahlanacak, devleşecek, uzay gemileri eskisi gibi güvenli alanlar olmaktan çıkacak. Özellikle yerlere tuzaklanmış testereler, kazıklar siz yaklaşınca aktif olacaklar.

Imposters 99 oyna ve mücadele ruhunuzu aktif tutun!

Yeni Oyunlar