OYUNYURDU
Endless Siege

Endless Siege

SAVAŞ, SİLAH, AKSİYON, STRATEJİ
OYNA
3.5
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Endless Siege" İçin Açıklama

Endless Siege oyunu, krallığınızı yok etmeye çalışan istilacı dalgasını yok etmeye çalışmak için her gün yenilenen harita üzerine konumlandıracağınız savunma silahlarınızı ve silahlarınızın yükseltmelerini yönetmeniz üzerine kuruludur. İstilacıları öldürdükçe ganimet olarak altın toplayacaksınız ve paralarınızı yeni savunma silahları almak ve bu silahları yükseltmek için kullanacaksınız. Unutmayın harita her gün değişecek. Yeni haritalardan oynamak için her gün ziyaret edebilirsiniz.

"Endless Siege" Nasıl Oynanır

Beşyüz altınla oyuna başlayacaksınız. Altınlarınızı savunma silahı satın alıp harita üzerinde uygun alanlara konumlandırmanız için kullanın.

Savunma Silahları:
Mancınık, Meşale, Top, Zaman Tüneli
Savunma Silahları Özellikleri: Beş ve on seviye yükseltilebilir. Hasar, yenden ateşleme sıklığı ve menzil kabiliyetleri yükseltme yaptıkça iyileşmektedir. Ayrıca strateji ve hedef belirleme seçeneklerini stratejinize göre değiştirebilirsiniz.

Hazır olduğunuzda "Next Wave" butonuna basarak yeni dalganın gelmesine izin vererek oyunu başlatın. Her bir yeni dalga size yükselen değerde altın verecektir. Ayrıca öldürdüğünüz her istilacı için altın toplayacaksınız.

Öldürdüğünüz istilacı dalgalarının arkasında daha güçlü savaşçılara sahip dalgaların geleceğini unutmayın. Endless Siege oyna ve savunmanı güçlü tut!

Endless Siege oyununun bir diğer özelliği ise x3 katına kadar hızlandırma yapabilmesidir. Ancak dikkatli olun yeni gelen istilacı dalgası sandığınızdan daha güçlü olabilir. Savunmanızı aniden yararak topraklarınıza girebilirler.

Topraklarınıza yirmi istilacının girmesi durumunda oyun sona erer ve baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Yorumlar

  • T
    tarık
    Altın verme konusunda çok cimri bundan dolayı silahları geliştirmek çok zaman alıyor.
Yeni Oyunlar