OYUNYURDU
Galaxy Attack: Alien Shooter

Galaxy Attack: Alien Shooter

SAVAŞ, ATARİ
OYNA
4.3
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Galaxy Attack: Alien Shooter" İçin Açıklama

Galaxy Attack: Alien Shooter oyunu ile birlikte dünyayı acımasız istilacılardan kurtarmak sizin elinizde! Oyundaki uzay gemisinin kontrolünü hemen elinize alarak Dünya'yı uzaylılardan kurtarabilirsiniz. Dünyayı kötü düşmanlardan kurtaracağınız için bu uğurda vereceğiniz mücadele de çok zorlu olacak. Tehlikeli alanlarda mücadele vererek sayısız düşman ile karşı karşıya kalacaksınız. Oyunda ilerleme kaydettikçe uzay aracınızın çok daha güçlü hale gelmesini sağlayacak gizli silahları da açığa çıkaracaksınız.

"Galaxy Attack: Alien Shooter" Nasıl Oynanır

Galaxy Attack: Alien Shooter oynamak için 1v1'e mücadele etmeniz gerekiyor. Akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar için uyumlu hale getirilmiş çözünürlüğe sahiptir. Uzayda gireceğiniz savaşlar esnasında becerilerinizi kolayca gösterebilirsiniz. Oyunda bölümlerde ilerledikçe düşmanlarınıza karşı vereceğiniz mücadele de zorlaşacak.
Oynamak için fare veya ekrana dokunarak uzay mekiğini hareket ettirebilirsiniz. Sürekli olarak ateş eden uzay mekiği bu sayede düşmanlarınıza karşı koyar. Silahlarınızı değiştirmek veya yükseltmek için ise ekrana gelen parlak ögeleri toplayın. Düşman roketlerinden kaçının.

Yorumlar

  • S
    samet
    tavsiye ederim çok güzel oyun
Benzer Oyunlar