OYUNYURDU
Tuğla Kırıcı - Bricks Breaker

Tuğla Kırıcı - Bricks Breaker

ATARİ, BECERİ-YETENEK, BASİT
OYNA
4.6
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Tuğla Kırıcı - Bricks Breaker" İçin Açıklama

Tuğla kırma oyunu oynamak eğlencelidir. Bu oyun 3000'den fazla seviye ve her seviyede daha da farklılaşan özellikleriyle tuğla kırma oyunları arasında öne çıkıyor.

Toplarınızı uygun bir açı ile fırlatmak için nişan alın. Tuğlalar üzerindeki sayılar sıfır olduğunda oyun alanından silinecekler. Deyim yerindeyse bir taşla vurabildiğiniz kadar kuş vurmayı amaçlar. Topları oyun alanında daha fazla tutmak ve böylece daha fazla tuğlaya çarptırmak için en uygun açıyı bulun.

Tuğla Kırma oyna ve bir taşla kaç tuğla kırabilirsin göster.

"Tuğla Kırıcı - Bricks Breaker" Nasıl Oynanır

Topların fırlatma açısını belirlemek için ekrana dokunun ve sağa sola hareket ettirin. En uygun pozisyonu blduğunuzda fırlatmak için ekrana dokunmayı veya farenizin sol tuşunu bırakın. Oyun alanının altındaki kaydırıcıyyı da açı ayarlamak için kullanabilirsiniz.

En az atışla oyun alanındaki tuğlaları kırmaya çalışın. Her atış sonrası tuğlalar aşağı doğru kayacak. Tuğlalar yere değmeden önce temizlemelisiniz.

Oyun alanında sadece tuğlalar olmayacak. Toplarınıza yön verebileceğiniz, toplarınızı çoğaltabileceğiniz, yatayda veya dikeyde bulunan tüm tuğlaları temizleyebileceğiniz, vb. bir çok özellik oyun alanında karşınıza çıkacak. Her bir özelliğin farklı ikonları olacak. İkonları tanıyın ve atış stratejinizi iyi belirleyin. Tuğla sayısı ve rakam büyüyecek ve temizlemek her zamankinden daha zor olacak tek çıkış yolunuz bu özellikleri verimli ve zamanında kullanmaktır.

Tuğla sayısı arttıkça kullanabileceğiniz güçleriniz var. Bunlar top sayısını arttırma ve elektro şok ile her bir tuğlanın rakamını azaltmaktır. Atış yapmadan önce bu güçleri kullanmayı seçebilirsiniz.

Her bir seviye modunu tamamlayarak yenilerinin eğlencesini tadın.

Aynı zamanda sınırsız mod ile kesintisiz tuğla kırma deneyiminde kendinizi test edebilirsiniz.

Yorumlar

 • H
  hacer
  tuğla kırıcı oyunları arasında sadece bunu beğendim.
 • M
  Melike
  mükemmel ötesi bir oyun
 • M
  melih
  gerçekten güzel oyunmuş
Yeni Oyunlar