OYUNYURDU
Ludo Fever

Ludo Fever

ATARİ, BECERİ-YETENEK, ÇOK OYUNCULU
OYNA
4.6
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Ludo Fever" İçin Açıklama

Türkçe adıyla "Kızma Birader" olan Ludo modern oyun haliyle Ludo Fever oyununda karşınızda. Hedefiniz dört jetonunuzu da oyun alaında tam tur attırarak orta alanda toplamak. Zarda gelen sayı kadar ilerleme yapılabilen oyunda şansınızı yüksek tutun. Rakiplerinizi yakalayarak onları oyun alanından atın. Tüm jetonlarınızı orta alana taşıyarak oyunu kazanın.

Ludo Oyna - Kızma Birader Oyna!

"Ludo Fever" Nasıl Oynanır

Ludo (Kızma birader) nasıl oynanır? Oyunun ana amacı, diğer rakiplerden önce 4 jetonun hepsini oyunun orta alanında toplamaktır.

Başlangıç; başlangıç alanındaki jetonlarınızı oyun alanına çıkartabilmenin tek yolu zar ile altı atmaktır.
Zar atma sırası; oyunun başlaması ile sırası ile saat yönünde zar atışları yapılır. Altı atan jetonlarından birini oyun alanına alarak yeniden atış yapar. Her altı attığınızda, rakibinizin jetonunu oyun dışı bıraktığınızda ve bir jetonu oyun alanının ortasına ulaştırdığınızda ikinci bir atış şansınız olacak.
Korumalı alanlar: Her oyuncunun başlama nokası her oyncu için güvenli alandır. Bu alanda rakipleriniz sizin jetonunuzu oyun dışı bırakamaz.
Rakibinizin jetonunu oyun dışı bırakmak: korumalı alanlar hariç diğer alanlarda rakibinizin bulunduğu alanda duraklamanız halinde rakibinizin jetonunu oyun başlangıç alanına geri göndermiş olursunuz.

Ludo Fever oyunu oynayarak şansını ve doğru hamleler yapmak için aklının gücünü göster.
Eğlenceli ve çekişmeli oyunları seviyorsan Ludo Fever oyunu tam sana göre.

Tek başına oynayabileceğin gibi dilersen arkadaşlarını veya aile bireylerinle bir araya gelerek Ludo oyunu oynayabilirsin.

Yorumlar

  • M
    mustafa
    ludo yani kızma birader oyunu eğlenceli bir oyun seviyorum
Yeni Oyunlar