OYUNYURDU
Şirinler Yemek Yapma

Şirinler Yemek Yapma

ÇOCUK, KIZ, YEMEK PİŞİRME, MACERA
OYNA
3.1
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Şirinler Yemek Yapma" İçin Açıklama

Şirinler Yemek Yapma oyunu oyna ve Şirin Şefin asistanı olarak şirinler köyündeki şirinler için çeşitli yemek, atıştırmalık ve içecek hazırlayın. Şirinler köyünde para geçmez. Hazırladığınız yiyecekler ve içecekler karşılığında meyve ve şeker toplayın. Şirin Şefin mutfağını geliştirmek için yeni özelliklerin kilidini açın. Gargamel mutfak eşyalarınızı büyüleyerek şirinlere zarar vermek isteyecek. Şirin Baba Gargamelin büyülerine karşı size iksirler hazırlayana kadar dikkatli olun.

Kek, krep ve çörek pişirin. Muffinlerinizi, keklerinizi ve kurabiyelerinizi krema ve reçel ile süsleyin, aynı zamanda çay, meyve püresi ve daha fazlasını servis edin. Şirinler yemek yemeyi çok severler bu yüzden yemeklerini çabuk alırlarsa çok mutlu olurlar. Bakalım kaç şirini hızlıca besleyebileceksin.

"Şirinler Yemek Yapma" Nasıl Oynanır

Yemekleri hazırlamak için mutfak araçlarına ve malzemelerine dokunun veya tıklayın.

Her seviyenin görevlerini tamamlamak için standınızı ziyaret eden Şirinler için doğru atıştırmalıkları pişirin ve olabildiğince hızlı süsleyerek siparişleri zamanında hazırlayın. Gargamelin büyülerine karşı dikkatli olun. Yeni özelliklerin kilidini açmak için seviyeleri tamamlayın. Mutfağınızı geliştirmek için oyunda bulunan marketi ziyaret edin. Aynı zamanda şef asistanını geiştirmeyi unutmayın.

Yorumlar

  • E
    ELİF
    OYUN GÜZEL VE İYİ
Benzer Oyunlar