OYUNYURDU
Idle Arks: Sail and Build

Idle Arks: Sail and Build

3D, SERÜVEN, MACERA
OYNA
4.4
puan ver, yorum yap

"Idle Arks: Sail and Build" İçin Açıklama

Idle Arks: Sail and Build oyunu oktanusun ortasında mahsur kalan insanların macerası. Karaya çıkış yolculuğunda bir birinden farklı gemiler yapmanız gerekecek. Macera boyunca okyanusta mahsur kalmış başka insanlarla tanışacaksınız. Macera boyunca daha gelişmiş gemiler inşa etmek için seviyeler bulunuyor. Tüm seviyeleri geçip karaya ulaşmak için bolca odun toplamanız gerekiyor.

Okyanuz ortamını ve gerçekliğe oldukça yakın bir kurguya, görselliğe ve efektlere sahiptir. Gündüz çalışırken gece uyumaları gerekecek. Kar, yağmur, gök gürültüsü, fırtına ve güneşli günler oyun içerisinde yaşanıyor.

"Idle Arks: Sail and Build" Nasıl Oynanır

Görevleri gerçekleştirmek için görev nesnesine tıklayın. Küçük bir sal yaparak karaya çıkmak için yolculuğunuza başlayın. Yolculuk boyunca okyanusta yalnız olmadığınızı göreceksiniz. Yeni insanlarla birlik olup gelişmiş gemiler inşa etmelisiniz.

Çevrenizde yüzen odun parçalarını yüzerek toplamalısınız. Daha fazlası için oyun platformunu 360 derece döndererek etrafınızı kontrol edin. Ayrıca hediye sandıklarını açarak daha hızlı odun toplayabilirsiniz. Size mesajlar potkal ile yüzerek gelecek. Potkalları açarak okuyun. İlerleyen seviyelerde denizde daha çok şey bulabilirsiniz.

Hava durumunu, harita üzerindeki konumunuzu, geminin tamamlanma yüzdesini gösterir göstergeler ve bir çok farklı oyun özelliklerinin kilidini açmak için butonlar göreceksiniz. Örneğin zamanı hızlandırmak çin "Speed Up" butonuna basabilirsiniz. Evcil hayvan edinebilirsiniz.

Idle Arks: Sail and Build oyna ve okyanustaki insanların macerasına katıl.

Yeni Oyunlar