OYUNYURDU
Tanks PVP Showdown

Tanks PVP Showdown

ÇOK OYUNCULU, 2 OYUNCULU
OYNA
4.3
puan ver, yorum yap

"Tanks PVP Showdown" İçin Açıklama

Gerçek zamanlı PvP oyunu olan Tanks PVP Showdown ile rakibinizin tankını hedef alarak yok edin. Tankınızda kullanabileceğiniz farklı özelliklerde toplar arasından seçiminizi yapın veya hava kuvvetleri ekibinden destek alarak rakibinize saldırın. Yeni tankların kilidini açarak geliştirmeler yapın. Emojiler ile rakibinizin moralini bozun.

"Tanks PVP Showdown" Nasıl Oynanır

Atış sırası sizede olduğu zaman tankınızı iyi bir konuma getirerek atış açınızı ayarlayın. Farklı özelliklerdeki toplar arasından seçim yapın ve hazır olduğunuzda atış yapın. Atış yaparken dikkat etmeniz gereken şeyler var. Bunlardan birincisi; atış yapmak için sürenizi iyi kullanmanız. Tankınız ile atış açınızı ayarlamanız o kadar da kolay değil. Doğru konumda ve doğru açı ile atış yapmak için acele edin. Dikkat etmeniz gereken bir diğer şey ise; tankınızı hareket ettirirken kullanacağınız yakıttır. Ekranda canınızı gösteren alanın hemen altında yakıt tüketimi gösterilmektedir. Bu gösterge boşalmadan önce konumunuzu belirleyin.

Ayrıca oyun esnasında havadan paraşüt ile gelecek yardım sandıklarını almayı ihmal etmeyin. Yardım sandıklarının bir süresi var ve geç kalırsanız kaybolurlar.

Topladığınız altınlar ile yeni tankların kilidini açın. Yeni tankların birincil silahları değişiklik göstermektedir. Böylece kilidini açtığınız tankın daha etkili silahları olacak. Bununla birlikte can, hareket kabiliyeti ve ateş gücü özelliklerini geliştireilirsiniz.

Yeni Oyunlar