OYUNYURDU
Kızma Birader Ludo Hero

Kızma Birader Ludo Hero

KLASİK, BASİT, 2 OYUNCULU, STRATEJİ
OYNA
4.9
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Kızma Birader Ludo Hero" İçin Açıklama

Kızma Birader Ludo Hero Eski zamanlarda Hint kralları ve kraliçeleri arasında oynanan bir oyundur. Kızma Birader zarını döndür ve Kızma Birader tahtasının merkezine ulaşmak için simgeleri hareket ettirin. Bu çok oyunculu oyunda diğer rakipleri yen ve Ludo'nun kralı ol. Karmaşık giriş ekranı yok. Sadece kullanıcı adınızı girin ve dünyaya karşı oynayın. Arkadaşlarınızla 2 oyunculu veya 4 oyunculu modda oynayın.

"Kızma Birader Ludo Hero" Nasıl Oynanır

Kızma Birader oyununa başlarken zarlar atılır. Köşeden piyon çıkarmak için zarın 6 gelmesi gerekiyor. Zar 6 atıldıkça bir atma hakkı daha kazanırsınız. Pitonu saat yönünde hareket ettirerek piyonunuzu bir tur attırarak ortada toplamalısınız.Piyonunuzu rakip oyuncunun piyonuyla aynı kareye getirerek rakip oyuncunun piyonunu başlangıç noktasına gönderebilirsiniz. Aynı şekilde rakibinizin de sizin piyonunuzu başlangıç noktasına göndermemesi için dikkat etmelisiniz. Oyuna adını veren hamle de budur.Dört piyonu ortaya getiren kişi oyunu kazanır.

Yorumlar

 • A
  Adsız Oyunsever
  Oyun çok güzel fakat online modda oynayınca bazı insanlar oyundan çıkıyor,oyun bölünüyor bu yüzden robotlarla oynamanızı öneriyorum.
 • M
  mehmet
  botlarla oynamanızı tavsiye ederim. insanlar çıkıyor oyundan, oyun yarım kalıyor. botlar çok zekice hamle yapıyor. insanlardan farksız.
 • T
  taner sönmez
  çok kural ve karmaşa yok, basit ve eğlenceli oyun oyna.
Benzer Oyunlar