OYUNYURDU
Black Stallion Cabaret

Black Stallion Cabaret

EŞLEŞTİRME, PUZZLE, BASİT
OYNA
3.4
puan ver, yorum yap

"Black Stallion Cabaret" İçin Açıklama

Dasçılarla dolu zırhlı bir tren şehirleri gezerek halkı eğlendirecek. Treni çeşitli canavarların saldırısına karşı korumak için trenin üstüne yerleştirilmiş silahları kullanmalısın. Silahları beslemek ve geliştirmek için trenin bir vagonunda üretim yapılmaktadır. Üretilen ürünleri birleştirerek treni daha hızlı geliştirebilir ve böylece canavar saldırılarını püskürtebilirsin. Tüm dasçıları ülkenin her şehrine görütmek için hem dasçıları hem de treni geliştirmek için üretilen ürünleri birleştir.

"Black Stallion Cabaret" Nasıl Oynanır

Önemli olan üretilen ürünleri olabildiğince çok sayıda birleştirmektir; çünkü birleştirme puanı kadar daha fazla yükseltme alabileceksiniz. Treni geliştirmek için ve yeni trenler satın almak için para ve mücevher biriktirebilirsin. Saldırıyı püskürtebilmek için trenin üstündeki silahlar için çeşitli mermiler toplamalı ve silahları geliştirmelisiniz. Aynı zamanda ürünleri üreten vagon ve dansçıları da geliştirmek senin elinde.

Üretim vagonu seviyesi, üretilen ürünlerin maksimum seviyesini ve deponun büyüklüğünü etkiler. 3x3 olan depo alanı geliştirme yaptıkça artacak ve böylece daha yüksek rakamlı birleştirmeler yapabileceksiniz. Ürünleri değerlendirmek ve depoda yer açmak için ürünlerin üzerine çift tıklayın.

Bir sonraki istasyona kadar bir çok saldırıyı püskürtmeniz gerekiyor. İstasyona vardığınızda dasçıların gösterisini izleyeceksiniz ve şehirde treninizi geliştirme fırsatınız olacak.

Yeni Oyunlar