OYUNYURDU
Ducklings.io

Ducklings.io

3D, ÇOK OYUNCULU, .IO, 2 OYUNCULU
OYNA
4.6
puan ver, yorum yap

"Ducklings.io" İçin Açıklama

Ducklings.io oyunu ördek yuvasını büyütmek amacıyla göletteki ördek yavrularını yuvanıza getirmenizi konu ediniyor. Siz bir erkek ördek olarak anne ördeğe göletteki ördek yavrularından toplayın. Ne kadar çok ördek yavrusu toplarsanız yuvanız o kadar büyük ve güzel olur. Rakip erkek ördeklerle yarışarak en çok yavru ördeği siz bulun.

Arkadaşlarınızı göletinize davet ederek yuvanızı gösterin! Oda kodunu paylaşın ve ortak bir ördek yavrusu oyunu başlatın. Davet edebileceğiniz arkadaş sayısında bir sınır yoktur, bu yüzden mümkün olan en büyük ördek ordusunu toplayın.

"Ducklings.io" Nasıl Oynanır

Ördeği yüzdürmek için farenizi hareket ettirin. WASD veya yön tuşlarını da kullanabilirsiniz.

Ördeğinizi yüzdürerek yavru ördekler bulun ve yanına yaklaşın. Yanına yaklaştığınızda peşinize takılacaklar. Daha fazla ördek yavrusu bulmak için denizde ilerlemeniz gerekiyor. Ancak yavru ördekler ile yuvanız arasında geçiş yapan kanolar, yatlar ve gemilere dikkat etmelisiniz. Bu deniz araçlarının altında kalırsanız oyun biter.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise rakip erkek ördeklerdir. Topladığınız yavru ördeklere yanaştıklarında onları sizden çalabilirler.

Oyunun sağ üst köşesinde kaç adet yavru getirdiğinizi ve yuvanızı yükseltmek için kaç yavru ördek toplanması gerektiği gösteriliyor.

Yeni Oyunlar