OYUNYURDU
FlyOrDie.io

FlyOrDie.io

ÇOK OYUNCULU, .IO
OYNA
4.1
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"FlyOrDie.io" İçin Açıklama

Flyordie.io, karasinek olarak doğduğunuz ve şahin, yarasa ve ejderhaya kadar büyüyebildiğiniz bir hayatta kalma mücadelesidir. Yemek yiyerek kendinizi geliştirmeli ve canınızı azaltan canavarlardan kaçmalısınız. Oldukça eğlenceli ve mücadele dolu bir .io oyunu.

"FlyOrDie.io" Nasıl Oynanır

Karasinekten ejderhaya kadar süren bir gelişimi tamamlamanız gerekiyor. Her gelişim aşamasında değişen yiyecekler platform üzerinde mevcut, bu yiyecekleri bularak büyümeniz gerekmektedir. Ekran üzerinde yiyebileceğiniz yiyecekler, bir üst gelişime kalan puan, oksijen seviyeniz ve su seviyeniz mevcut. Çok yükseklere uçtuğunuzda oksijeninizin azaldığını göreceksiniz. Bu nedenle uzun süre yüksekte uçmamalı ve mavi gökyüzü içerisinde kalmalısınız. Susuz kaldıkça su kaynakları bulmalısınız.

Oyunun en önemli kurallarından biri tehlikeli canavarlarda da kaçmanızdır. Bu tehlikeli canavarların kırmızı renkte yiyeceklerinizin ise yeşil renkte parladığını göreceksiniz.

Karasinek, kelebek, sivrisinek, yaban arısı, yusufcuk, güvercin, ördek, şahin, kuzgun, deli yarasa gelişerek kazanacağınız türlerden bazıları.

Bilgisayarda yukarı tuşuna her bastığınızda uçacaksınız. Sağa sola gitmek için yön tuşlarını kullanın. Mobil cihazlarda ise ekran üstünde görünen tuşları kullanabilirsiniz.

Yorumlar

 • A
  Adsız oyunsever
  Çok güzel ve oldukça eğlenceli bir oyun.
 • F
  fly
  güvercine kadar yükseldim. devam edecem. oyunu oynayın harika.
 • F
  ferdi
  süper bi oyun. bağımlılık yaptı.
Yeni Oyunlar