OYUNYURDU
Worms Zone a Slithery Snake

Worms Zone a Slithery Snake

ATARİ, .IO
OYNA
4.0
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Worms Zone a Slithery Snake" İçin Açıklama

Worms Zone dinamik bir hikayesi olan bir oyundur. Şimdi solucanı büyütmeye başla. Solucanlar gerçek gurmelerdir. Çeşitli jelatinli yiyecekleri ve rotalarında karşılarına çıkan her şeyi yerler. Rotanızdaki tüm yiyecekleri yiyerek ve oyunun özelliklerini kullanarak en büyük solucanı oluştur.

Kendi gövden ilerlemene engel değil; ancak diğer solucanlara ve arena duvarlarına çarpmayın. Size çarpan solucan olursa uyarı metni çıkacak ve sana değen solucandan kalan yemekleri yiyerek daha hızlı büyüme şansınız olacak.

Peki rakiplerinizi şaşırtarak onların yanmasına neden olarak onlar sayesinde daha hızlı büyümeye cesaretiniz var mı?

Oyunu oyna ve rekorlar kırarak dünyadaki en iyi oyuncuların günlük ve haftalık sıralamalarına katılın.

"Worms Zone a Slithery Snake" Nasıl Oynanır

Bilgisayarınızdan fare ile yönlendirebilir ve hızlı ilerlemeyi sağlamak için farenin sol tuşuna basın. Mobil cihazlarda ise tek el ile yönlendirebilir ve hızlı ilerlemek için ikinci bir parmakla ekrana dokunun.

Oyunda iksirler solucanınıza çeşitli özellikler katar.

"Worms Zone a Slithery Snake" iksirleri ne işe yarar?

İksirler;
Miknatıs: ince, uzun iksir şişesi içinde bulunan ve alındığı zaman ekranda mıknatıs işareti ile aktif olan iksir, arenada bulunabilecek her şeyin ele geçirilme yarıçapını artırır. Böylece daha fazla yiyecek toplama şansınız olur.
x5: Yuvarlak iksir şişesinde bulunan ve alındığı zaman ekranda x5 işareti ile aktif olan iksir, yenen yiyecek puanını 5 kat artırır, solucanınızın daha hızlı büyümesini sağlar.
Radar: Yay şeklinde iksir şişesinde bulunan ve alındığı zaman ekranda radar anten işareti ile aktif olan iksir, ekranın sağ üst köşesinde bulunan haritada solucanların çarpıştığı yerleri kırmızı noktalarla gösterir. Bu noktalara gideren çarpan solucanın kalıntılarıyla daha hızlı büyümenizi sağlar.
Hızlandırma: Kare iksir şişesinde bulunan ve ekranda çift ok işaretiyle aktif olan iksir, solucanınızın hızını artırır. Solucanınız daha hızlı hareket eder.
Kabiliyet Arttırma: Yuvarlak ve ortası delik iksir şişesinde bulunan ve ekranda birleşik çift yönlü ok işaretiyle aktif olan iksir, solucanın manevra kabiliyetini artırarak çarpışmaları önler.
Ekran Büyütme: Yuvarlak kenarlı iksir şişesinde sarı renkte bulunan ve ekranda mercek işaretiyle aktif olan iksir, arena üzerinde daha fazla alanı görmenizi sağlar.

Bir solucana veya arena duvarına çarparak oyun bittiğinde dilerseniz topladığınız altınların bir kısmından fedakarlık yaparak veya bir reklam izleyerek puanınızın yarısı ile oyuna yeniden başlayabilirsiniz.

Ayrıca oyunda bulunduğunuz level ve topladığınız altınlara göre solucanınızın şeklini ve rengini değiştirebilirsiniz.

Yorumlar

 • K
  kerim
  bağımlılık yapıyor. başlayınca bitiremiyorsun.
 • A
  alya
  çok güzelll
 • H
  hasan
  cok beğendim
 • G
  Gülay
  Çok güzel bir oyun tavsiye ederim
 • K
  kadir
  efsane güzel. her aksam eşimle birlikte oynuyoruz.
 • B
  büşra
  sitedeki en güzel oyun 640 bin puanla birinci oldum
Benzer Oyunlar