OYUNYURDU
Dogod.io

Dogod.io

.IO
OYNA
4.1
puan ver, yorum yap

"Dogod.io" İçin Açıklama

Dogod oyunu, silahlanmış köpeklerin yiyecek toplama ve hayatta kalma savaşı oyunudur. Çeşitli tatlı yiyecekler ve tabi ki kemiklerden oluşan yiyecekleri toplarken diğer köpekleri öldürmeniz ve öldürülmemek için mücadele vermeniz gerekecek. Silahınızı geliştirmek ve köpek cinsini değiştirmek ve ona aksesuarlar almak için altın toplayın.

"Dogod.io" Nasıl Oynanır

Oyun iki temel hedef üzerine kurulmuştur. Birinci hedef alandaki yiyecekleri toplamak ve bu sayede para kazanmanın yanında köpeğinizi alanda hızlı hareket ettirmenizi sağlayacak güce sahip olacaksınız. Güç kullanım göstergesini ekranda göreceksiniz. İkinci hedef ise rakiplerinizi öldürmeniz. Bu sayede para kazanacak ve ayrıca güç kazanacaksınız.

Hızlı Hareket Tekniği: rakiplerinizi iyi gözlemlemeli ve gerektiğinde hızlı hareket özelliğini uzaklaşmak ve rakiplerinizin saldırılarını boşa çıkarmak için kullanmalısınız.
Öldürme Taktiği: rakiplerinizin silahına değdiğinizde ölürsünüz. Bu nedenle rakibinizi öldürmek için saldırmak istiyorsanız silahını doğrulttuğu taraftan saldırmayın.
Silah Geliştirme: oyunu oynadıkça ve rakiplerinizi öldürdükçe silahınız daha da keskinleşecek ve gelişecek.

Kontroller:
Bilgisayarınızda fare ile yönlendirebilir ve sol tuşu ile hızlandırabilirsiniz.

Yeni Oyunlar