OYUNYURDU
Color Pixel Art Classic

Color Pixel Art Classic

ÇOCUK
OYNA
4.3
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Color Pixel Art Classic" İçin Açıklama

Resim yapmak kadar rahatlatıcı bir şeyler var. Fakat çoğumuz muhtemelen ticari olarak sanatçı olmadığımız için neden kolay yolu kullanmıyor ve rakamlarla boyamıyorsunuz?

Color Pixel Art Classic ile 800'den fazla harika piksel resim görüntüsü arasından seçim yapabilir ve bunlardan profesyonel bir resim yapabilirsiniz. Hayvanlardan ve insanlardan arabalara, çiçeklere, yiyeceklere, canavarlara, şövalyelere ve çok daha fazlasına sadece boyamak ve rahatlamak için saatler geçirebilirsiniz.

Kontroller basittir. Sadece renk paletinden bir renk seçin ve hemen o belirli renkte boyamanız gereken pikselleri göreceksiniz. Pikselleri büyütmek veya küçültmek için düğmeyi yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Parmağınızı bir pikselin üzerinde basılı tuttuğunuzda, ekranda bir mum boya göründüğünü göreceksiniz. Şimdi parmağınızı ekranda tutabilir ve pikselleri doldurmak için bir ressam gibi hızlıca kaydırın. Elbette fare ile herhangi bir PC'de de çalışır.

Renkli Piksel Sanat sadece ilk oyunlarını 8-Bit konsollarda oynayanlar için değil. Sadeliği ve renkli görselleriyle büyüleyici bir estetiğe sahiptir. Bu yüzden piksel ART denir. Gerçekten de kendi başına bir sanattır ve dünyadaki milyonlarca insan tarafından sevilir.

Günümüzdeki birçok video oyunu tamamen piksellerden oluşan fantastik bir görsel sanat stiline sahip. HTML5 oyunumuz Color Pixel Art Classic'in yüzlerce komik, büyüleyici ve renkli piksel görüntü ile görkemli bir şekilde çekilmesi kesinlikle bir hayranlık uyandırdı.

Şimdi bir sanatçı olmaya başla ya da bunu göster.

"Color Pixel Art Classic" Nasıl Oynanır

Bu yaratıcı boyama oyununda yüzlerce resmi renklerine göre boyayabilirsiniz. Favori kategorinizi seçin ve güzel piksel sanat eserleri yaratırken eğlenin. Hayvanlar, çiçekler, araçlar veya fantastik yaratıklar Color Pixel Art Classic, her zevke uygun harika resimlere sahip. Boyamak için hafifçe vurun veya birkaç bloğu aynı anda renklendirmek için basılı tutun. Rahatla ve eğlen!

Yorumlar

  • M
    Melike
    dünyanın ennn güzel oyunu bir günde bitti
Benzer Oyunlar