OYUNYURDU
500 Farkı Bul

500 Farkı Bul

ÇOCUK, BECERİ-YETENEK
OYNA
4.7
puan ver, yorum yap

"500 Farkı Bul" İçin Açıklama

Farkı bulma oyunları şimdi nesiller boyunca şaşırtıcı bir eğlence kaynağı olmuştur ve akıllı telefonunuzda daha da zevklidirler. Klasik gizli nesne oyununuza çok benzerler, ancak mükemmel kalitede çarpıcı HD fotoğraflar sayesinde her tür oyuncu için daha rahat ve mükemmeldirler.

Bu "Farkı Bul" oyununda 100'ün üzerinde şaşırtıcı HD görüntü ve bulmak için 500 farklılık var. Birçok farklı bölgeden güzel görüntüleri ile çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir bulmaca oyunudur. Sevimli hayvanlar, nefes kesici manzaralar, şehrin sokaklarında atlayan ya da dinlendirici bir tatil mekanı - eğlenceli, rahatlatıcı ve motive edici bir deneyim yaratmak için en ilginç görüntüleri bir araya getirdik.

Her iki resmi karşılaştırın ve diğerine geçmek için 5 gizli farkı bulun. Ne kadar hızlı olursanız, her seviye için 3 yıldız da kazanmanız olasıdır. Bir resimdeki farklılıklardan bir veya daha fazlasını gerçekten bulamıyorsanız, her zaman ipucu özelliği vardır. Sol alt köşedeki büyüteç üzerine dokunun ve oyun sizin için bir fark ortaya çıkaracaktır. Ancak bunun, bu belirli fotoğrafın yıldız derecelendirmesini etkileyebileceğini unutmayın.

Her seviye için yıldız kazanmasına rağmen, yetişkinler, çocuklar ve aradaki herkes için harika ve rahatlatıcı bir deneyim.

"500 Farkı Bul" Nasıl Oynanır

Bu eğlenceli bulmaca oyununda beynini geliştir! Aynı görünen iki fotoğrafa bakın ve 5 farklılığı bulmaya çalışın. Hepsini görebiliyor musun? Sadece işaretlemek için bir fark üzerine dokunun. Dikkatli olun: yanlış bir noktaya dokunmak size zaman kazandırır. Seviye başına 3 yıldız kazanma ve 100'den fazla seviyeyi güzel görüntülerle tamamlama konusunda hızlı olun!

Benzer Oyunlar