OYUNYURDU
Zoo Boom

Zoo Boom

EŞLEŞTİRME, ÇOCUK
OYNA
4.2
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Zoo Boom" İçin Açıklama

Nihai bulmaca oyunu maceraya katılın ve sevimli hayvan küpleri maç! Oyun basit: sadece hayvanat bahçeniz için onları toplamak ve ilerlemek için tüm görevleri tamamlamak için aynı renkteki en az iki hayvana dokunun.

Aynı türde birden fazla yaratıkla eşleşirseniz, özel güçlendiriciler yaratabilirsiniz: arılar, sıralarınıza rağmen dikey veya yatay olarak vurarak, sevimli skunk'lar kokuşmuş spreylerini kullandıkları anda herkesi yarıçapı içinde iterler. Bu özel ürünleri devasa bomlar için bir araya getirmeye çalışın ve 100 zorlu bölüme çıkın! Size yardımcı ödüller veren hazine sandıklarını açmak için yıldızları kazanın ve günlük hediyeniz için her gün tekrar kontrol etmeyi unutmayın.

Ne kadar ilerledikçe, zorluklar o kadar zorlaşır: çok küçük kafesleri serbest bırakır, kutuları tahrip eder ve zehirli mantarları temizler - hayvanat bahçenizde mutlaka yapılması gerekenler vardır! Zorlandığınız durumlarda ve gerekli görevleri tamamlayamıyorsanız, mağazadan ilave destek satın alın ve bunları seviye içerisinde kullanın. Zoo Boom'da bütün yıldızları kazanabilir misin?

"Zoo Boom" Nasıl Oynanır

Bu renkli bulmaca oyununda sevimli hayvan küpleri eşleştirin! Hayvanat bahçeniz için onları toplamak ve ilerlemek için tüm görevleri tamamlamak için aynı renkteki en az iki hayvana dokunun. Özel güçlendiriciler oluşturmak için aynı türde birden fazla yaratığı eşleştirmeye çalışın ve bunları büyük patlama efektleri için birleştirin. Siz ilerledikçe, zorluklar o kadar zorlaşacaktır. Sıkışmanız durumunda, dükkandan ilave güçlendiriciler satın alabilirsiniz - kesinlikle kullanışlıdırlar! Tüm 100 seviyeleri 3 yıldızla bitirebilir misin?

Yorumlar

  • M
    melek
    eğlenceli oyun
Yeni Oyunlar