OYUNYURDU
Garden Bloom

Garden Bloom

EŞLEŞTİRME
OYNA
4.0
puan ver, yorum yap

"Garden Bloom" İçin Açıklama

Bahçe çiçekleri ile hazırlanmış yeni eşleştirme oyunu Garden Bloom sizlerle. Rengarenk çiçeklerin güzel görüntüleri eşliğinde oyun oyna.

En az 3 aynı renk çiçeği birleştirmen gerekiyor. Birleştirme sayısı ne kadar artarsa etki o kadar büyük olur. Yardıma ihtiyacınız olduğunda altınlarınızla satın alabileceğiniz güçlendiriciler mevcut.

"Garden Bloom" Nasıl Oynanır

En az üç adet aynı renk çiçeği yatay veya dikey yönlerde birleştirerek çiçekleri toplamaya başla. Oyunda sensen istenen belirli çiçeklerden belirli adetlerde çiçeği toplaman. Unutma hamle sayın kısıtlı.

Kısıtlı hamle ile istenen çiçekleri toplaman için üçerli eşleştirmeler yeterli olmayabilir bu nedenle daha fazla sayıda eşleştirmeler yapmak gerekir. Bu sayede arılar, ateş böcekleri, kelebekler gibi özellikler kazanabilirsiniz. Ayrıca bu özellikleri farklı renklerde olsalar dahi birbirleri üzerine çekerek güçlerini kullanabilirsiniz.

Zor durumda kalırsan altınlarınla oyunu güçlendirici özellikler satın alabilirsin.

Kelebek; eşleştirme yapmaksızın bir rengin üstüne doğru sürükle. Kelebekler seçtiğin renge ait tüm çiçekleri oyun alanından toplayacak. beş aynı renk çiçeği birleştirdiğinde ortaya çıkar veya altın ile satın almak gerekir.
Arı; dört aynı renk çiçeği birleştirdiğinizde ortaya çıkar. Birleştirme yönüne göre yataydaki veya dikeydeki tüm çiçekleri toplar.
Ateş Böceği; hem yataya hem dikeyde birleşme sağlanması durumunda ortaya çıkar. Çevrelerindeki çiçekleri toplarlar.
El; ilerleyen bölümlerde aktif olur. Yan yana olan iki çiçeğin yerlerini değiştirmenizi sağlar.
Kürek: 24. bölümde aktif olur. aradan çıkartılmak istediğiniz çiçeği seçerek çiçeği ortadan kaldırabilirsiniz.
Arı Kovanı: 34. bölümde aktif olur. arı kovanını attığınız alan temizlenir.

Benzer Oyunlar