OYUNYURDU
Candy Riddles: Free Match 3 Puzzle

Candy Riddles: Free Match 3 Puzzle

EŞLEŞTİRME, BECERİ-YETENEK, PUZZLE
OYNA
4.2
puan ver, yorum yap

"Candy Riddles: Free Match 3 Puzzle" İçin Açıklama

En tatlı eşleştirme bulmaca oyunu Candy Riddles tadını çıkarın! Sevimli ve eğlenceli animasyonlarla renkli şekerler kesinlikle sizi bağlayacak! Birbirinden lezzetli ürünleri birbiriyle eşleştirin. 1800 den fazla level ile eğlencenin sınırlarını aşıyor.

"Candy Riddles: Free Match 3 Puzzle" Nasıl Oynanır

Onları temizlemek için aynı renkteki 3 öğeyi eşleştir.

Bir kahraman yaratman için dört veya daha fazla tatlıyı birleştirerek patlat. Kahramanı kullanarak gücünü aktif hale getirmek içinse kahramanla eşleşen tatlı türünü kahramanla birlikte patlat.

Gökkuşağı pasta yapmak için beş elementi birleştir. Gökkuşağını hücrelerde en çok bulunan tatlı ile yer değiştir. Çünkü gökkuşağ, onunla yer değiştirdiğin tatlıların hepsini toplar.

Ekran boyutuna göre yukarıda veya solda senden istenilen adette tatlıları topla. Bazen bal kovasını doldurmak için ballı hücrelerdeki tatlıları eşleştirerek hücrelerdeki balları toplaman ve bal kovasını doldurman gerekecek.

Kutuları açmak için yanındaki tatlıları eşleştirin ve patlatın. Hediye paketi yapılan kutularda birden fazla kez yapman gerekir. Tüm kutuları aç ve senden istenilen tatlılardan istenilen adette topla.

Tırtılların oturduğu tatlıyı engeller. Üzerine oturduğu tatlının yerini değiştiremezsiniz. Tırtıldan kurtulmak için en az üçlü bir eşleştirme yapın.

Bulmacanın tadını çıkarın!

Benzer Oyunlar