OYUNYURDU
Onet Connect Classic

Onet Connect Classic

KIZ, ÇOCUK
OYNA
4.2
puan ver, yorum yap

"Onet Connect Classic" İçin Açıklama

Onet, bağlantı oyunu klasiklerinden biridir. Maç 3 oyunlarına benzer şekilde asıl amaç iki özdeş hayvan ya da meyveyi birbirine bağlamaktır. Onet'te, aralarına bir çizgi çekersiniz. Ancak takip etmeniz gereken iki önemli kural vardır:

- İki benzer fayans arasında herhangi bir engel olamaz.

- İki döşemeyi birbirine bağlayan çizgi sadece iki kez yön değiştirebilir. (Ya da daha az tabii ki).

Oh, ve bir zaman sınırı var. Her seviyeyi temizlemek için beş dakikanız var. Bu, bu hayvan ve meyve bağlanma oyununun sayısız diğer Maç 3 veya Bağlan 4 oyununun kalabalıklarından sıyrılmasını sağlar.

Bu oyunlara benzer şekilde asıl amacınız tüm oyun alanını tüm döşemelerden temizlemek. Göründüğü kadar sevimli, oyunu çözmek için bazı stratejik düşünme ve koordinasyon becerileri olabilir.

Ama korkma çünkü sıkışırsan yardımın olur. Ekranın sağ üst tarafında iki simge bulunur. Büyüteç ve karışık düğme.

Büyüteç, bir sonraki olası bağlantı seçeneğini belirlemenize yardımcı olur. Ancak bu oyunun asıl şakası karışık fonksiyondur. Bu ne yapar? Tam olarak ne diyorsa onu yapıyor. Sahadaki döşemeleri karıştırır, böylece yeni bağlantı seçenekleri sunulur. Dürüst olmak gerekirse gerçek bir hayat kurtarıcı!

"Onet Connect Classic" Nasıl Oynanır

Bu sevimli Mahjong connect oyununda mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalışın! Favori temanızı seçin komik hayvanlar, nefis tatlılar veya sağlıklı yemekler ve oynamaya başlayın! Senin görevin çiftleri bulmak ve zaman dolmadan önce tüm fayans alandan kaldırmaktır. İki kiremit arasındaki yol üç çizgiden veya iki 90 derecelik açıya sahip olamaz. Stratejik oynayın çünkü iki fayansı birbirine bağlamak için sola hareket etmek mümkün değilse, tahta değişiklik yapar. Karıştırmazsanız veya zamanınız biterse, oyun biter! Kaç seviye yenebilirsin?

Benzer Oyunlar