OYUNYURDU
Mükemmel Piyano

Mükemmel Piyano

ÇOCUK, BECERİ-YETENEK, ATARİ
OYNA
4.9
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Mükemmel Piyano" İçin Açıklama

Hiç klasik piyano parçalarına hakim olmak istediniz, ancak usta bir piyano çaları olmak için zamanınız ya da sabrınız olmadı mı? Artık endişelenme, çünkü burada Mükemmel Piyano oyunumuzda klasikleri oynamak için bir parmağa ihtiyacın var. Perfect Piano'da şarkının ritmine uygun siyah döşemelere dokunmanız gerekir. Maksimum bir puan almak için ekranın alt üçte karolara dokunun.

Her şarkının amacı, üç yıldıza da ulaşmaktır. Bunu yapmak için, tüm siyah karoları ekranın alt kısmına basmadan hemen önce ideal bir şekilde vurmanız gerekir. Ekranın ortasındaki veya daha önceki döşemelere dokunursanız, her dokunuş için yalnızca iki veya bir yıldız alırsınız. Bu daha güvenli bir seçenek, ancak yeni bir yüksek puana yol açmayacak. Risk yoksa eğlence de yok. Sağ?

Mükemmel Piyano, becerinizi test eden ve klasik müzik ve diğer iyi bilinen şarkılarla rahatlamanıza yardımcı olan bir oyundur.

"Mükemmel Piyano" Nasıl Oynanır

Bir piyanist ol ve bu güzel beceri oyununda, müziğin ritmindeki çinileri kullan! Dibe ne kadar yakın olursanız, o kadar çok puan alırsınız. Tüm 100 şarkının kilidini açmak için yıldız kazan ve bir taşı özlediğinde ikinci bir şans elde etmek için kalbi topla. Parmaklarınız yüksek bir skor elde etmek için yeterince hızlı mı?

Yorumlar

 • İ
  ilayda ergel
  iyi
 • U
  Utku
  Güzel
 • U
  Utku
  Güzel gibi
Yeni Oyunlar