OYUNYURDU
Gold Mine

Gold Mine

BECERİ-YETENEK
OYNA
4.4
puan ver, yorum yap

"Gold Mine" İçin Açıklama

Bu klasik Altın Madenci oyununda, tam olarak bir sonraki Indiana Jones değilsiniz, ancak yine de kendinizi, onları yıkmak için renkli bloklara atmanız gereken bir kazma ile donatılmış eski bir Altın madeninde buluyorsunuz. Harika bir aksiyon kahramanı arkeolojisi profesörü olmak için sıradaki en iyi şey. Maç 3 oyunumuzda, aynı renkteki en az iki bitişik bloğa çarptığınızda blokları kaldırabilirsiniz. Klasik Bağlantı 3 formülü. Minimum bağlı blok miktarı 2 ve 3 değil. Aynı fark.

Amaç, altın blokları imha etmektir, çünkü sadece onlar size para kazandıracaktır. Çıkarmak için 2 veya daha fazla blok bağlayın. Bundan en iyi şekilde yararlanmak için tüm normal kayalardan kurtulmanız gerekecektir. Birbirlerine mümkün olduğunca çok sayıda altın blok almak için diğer blokları zekice kaldırın. O zaman daha fazla para kazanacaksın.

Altın Madeni sınırsız seviyelerde bir Connect 3 oyunudur, yani oynayabileceğiniz süre sadece Maç 3 becerilerinizle sınırlıdır. Ve bu konuda açgözlülüğün. Altına kaçan ilk kişi sen olmazsın! Değerli bir Altın Madencisi misiniz?

"Gold Mine" Nasıl Oynanır

Kazanı al ve yaşayan bir madenci efsanesi olmak için destansı bir göreve başla! Altın Madeni'nde, madenci madenci hazinelerini kazmaya yardımcı olmak senin görevin. Onları alandan çıkarmak ve puan kazanmak için aynı türde en az 2 blok birleştirin. Bir kerede temizlediğiniz blok sayısı arttıkça puanınız da artar. Stratejik oynayın ve blokların madencinize ulaşmadığından emin olun. Kaç seviye bitirebilirsin?

Benzer Oyunlar