OYUNYURDU
Bubble Woods

Bubble Woods

BALON ATIŞ, BECERİ-YETENEK
OYNA
4.5
puan ver, yorum yap

"Bubble Woods" İçin Açıklama

Her ne kadar sevimli gözükse de, Bubble Woods heyecan verici bir yüksek skor oyun deneyimi. 60 saniyelik turlarda tek amacınız mümkün olan en yüksek puana ulaşmak. En büyük kümeleri vur, süper etkili power-ups kullan, stratejik oyna ve hızlı ol. Bu senin ortalama balon nişancı değil, bu Bubble Woods!

Bir rol yapma oyununda olduğu gibi, deneyim seviyenizde oynadıkça daha da yükseleceksiniz. Seviye merdivenine tırmanırken, birkaç açılışın kilidini açacaksınız.

Yangın Balonu
Doğru renkleri ile üst üste 10 topları maç ve rezil ateş topu alacaksınız. İstediğin yerde vur ve yolundaki her şeyi mahvedecek. Bize sorarsanız çok tatmin edici.

Renk Balonu
Bubble shooter oyununda bir başka çok yardımcı power-up. Topu sahadaki herhangi bir yere vurun ve büyük bir baloncuk kümesini aynı renge dönüştürün.

Bomba Balonu
Güzel yıkım! Bomba balonunu vur ve büyük bir kabarcık kümesinin boşluğa patlamasını izle.

Süre Bonusu
Kum saatine vurursanız, size ilave 3 saniye süre tanıyacaktır. Ve bazen 3 saniye yüksek bir puanı geçmeniz için gereken tek şey.

Oynadığınız her oyunda size bu güçlendirmeler için harcayabileceğiniz puan verilecektir (yeteneğinize bağlı olan ateş kabarcığı hariç). Akıllıca yatırım yapın ve her açılışta sayın yapın.

Bir manyak gibi baloncukları patlat ve en iyi baloncuk patlayıcısı ol.

"Bubble Woods" Nasıl Oynanır

Büyülü ormana girin ve 60 saniyede mümkün olduğunca fazla puan kazanın! Bu hızlı tempolu bubble shooterdaki amacınız, onları patlatmak için aynı renkteki 3 veya daha fazla balonu eşleştirmektir. Stratejik açıdan önemli baloncuklara ulaşmak için duvarlardan zıplayın ve topları zıplayın - büyük kümeler atmanız size büyük bir bonus kazandırabilir! Daha da fazla puan kazanmak için güçlü güçlendiricileri kullanın ve en yüksek puana ulaşmaya çalışın!

Benzer Oyunlar