OYUNYURDU
Altın Madencisi Tom

Altın Madencisi Tom

BECERİ-YETENEK
OYNA
4.9
puan ver, yorum yap

"Altın Madencisi Tom" İçin Açıklama

Kapma kancanız, uzun bir ipiniz ve belki de biraz dinamitiniz var? Mükemmel. Artık profesyonel bir gündelik altın madencisi olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz! Bu altın madencisi tıklama oyununda tek amacınız en büyük ve en değerli altın külçelerini ve hatta dünyanın altından elmasları toplamak.

Yine de en az iki sorunla karşılaşacaksınız: Her seviye için yalnızca sınırlı bir süreniz var ve seviye hedefine ulaşmak için belirli miktarda altın veya elmas toplamalısınız. Daha fazla para getiren büyük parçalar için gideceksiniz ama daha düşük değerli küçük külçelerin kalması veya hedeflenmesi daha uzun sürüyor mu? Stratejik düşünme becerileriniz burada test edilecektir.

Gerçek bir Gold Miner olarak emrinizde birkaç hoş yükseltme olacak. Bunlar altın madenciliğini çok daha kolaylaştıracak.
Örneğin:
- Gücü: çok daha hızlı her şeyi makara
- Çift paralar: her şeyin değeri iki katına çıkarılır
- TNT: İhtiyacın olmayan şeyleri patlat! Bizim favorimiz!

Değersiz taşlar için daha fazla para: tam olarak ne diyorsa onu yapar.
Her seviye aynı oyuna sahiptir: kancanız otomatik olarak soldan sağa doğru sallanır ve altın ve elmasları veya içinde sürpriz olan küçük çantaları toplamak için ekrana dokunarak bırakmanız gerekir. Yine de seviye seviyesinden zorlaşacaktır. Gold Miner'ı daha sonraki seviyelerde başarılı bir şekilde oynamak için canınızı sıkan küçük farelerin arkasından sallamanız ve hatta gerçekten büyük değerli eşyaları toplamak istiyorsanız varil patlatmanız gerekecek. Beş patlayan varil tarafından çevrelenmiş minik bir küçük elmas alabilecek misiniz? Her şey zamanlama ve biraz şansla ilgili. Sonuçta bu bir beceri oyunu.

Yükseltmeler, her seviyede uzman olmanıza yardımcı olacaktır. Ancak, topladığınız paraların çoğunu yükseltmeden önce her seviye için harcama yapmamaya dikkat edin. O zaman para hedefine ulaşmak için zor anlar yaşayabilirsiniz. Ve bu olduğunda, baştan başa oyun demektir.

Bu altın madenci macerasına bizimle gelin.

"Altın Madencisi Tom" Nasıl Oynanır

Yeraltındaki bu zorlu beceri oyununda Altın Madenci Tom'a katıl! Pençeyi altın, elmas ve diğer hazineler için madende kullanın ve mümkün olduğunca çok para kazanmaya çalışın. Aracınızı başlatmak ve yakaladığınız öğeleri sarmak için doğru anı bekleyin. Çabuk olun ve seviye hedefine ulaştığınızdan emin olun, aksi takdirde oyun biter! Geçici güçlendirmeler size yardımcı olabilir, ancak bunları satın almak paranızı düşürür. Onları stratejik olarak kullanın ve TNT varillerine ne pahasına olursa olsun vurmaktan kaçının!

Yeni Oyunlar