OYUNYURDU
5 Roll

5 Roll

ATARİ, STRATEJİ
OYNA
4.4
puan ver, yorum yap

"5 Roll" İçin Açıklama

5 Roll oyunu oynamak için zarları atın. Tur başına üç defaya kadar yuvarlayabilirsiniz. Amaç 13 farklı kategoriden biri için en yüksek puan kombinasyonunu elde etmektir.

"5 Roll" Nasıl Oynanır

Sol alt köşedeki Yuvarla düğmesine tıklayarak tüm zarları atın. Farklı renklerden oluşan 5 zar rastgele atılacak. Zar tutucuya taşımak için atılan zarlardan herhangi birine de tıklayabilirsiniz.

Açılan zarlar, sonraki atışlarda yeniden atılmaz. Fikrinizi değiştirirseniz, oyun alanına geri döndürmek için her zaman zarlara tekrar tıklayabilirsiniz.

Tüm zarlar aynı renkteyse, çarpan bir zar atma seçeneğine sahip olacaksınız (kalan yeniden atışlar pahasına). Bu zar ile 3x, 2x veya çarpansız alabilirsiniz.

Turun sonunda (en fazla üç atıştan sonra) puan kartında hangi kutuyu dolduracağınıza karar vermelisiniz. Her kutuyu, size en yüksek puanı alacağını düşündüğünüze göre doldurun. Her kategori doldurulabilir genişlik 1x, 2x veya 3x puan çarpanları, bu yüzden dikkatli seçin.

Kazanmak için 42 kutunun her birine bir puan veya sıfır girmelisiniz. Risk almak ve en yüksek zarların en kazançlı kutuları doldurmasını beklemek ya da hemen doldurmak sizin seçiminizdir. Bazı kutular zarların toplamını toplar ve diğerlerinin sabit bir değeri vardır.

Yeni Oyunlar