OYUNYURDU
Wiggle

Wiggle

BECERİ-YETENEK
OYNA
4.1
puan ver, yorum yap

"Wiggle" İçin Açıklama

Sen minik bir kurtsun. Pekala, tam olarak değil, ama Wiggle'da selden kaçan ve mümkün olduğunca fazla mesafeyi örtmek zorunda olan sevimli bir omurgasız gibi oynuyorsun. Hayat zaten yeterince zor değil gibi, yolda çok sayıda tehlikeli engel var.

Sizi yavaşlatan her şeyden kaçının, bu da duvarlara çarpmayın ve çaresizce size yapışan ve gitmelerine izin vermeyen bir arkadaşa ihtiyaç duyan bulanık mavi toplardan uzak durun demektir. Yine de şanssızsanız, zor kararlar vermek zorundasınız - hepsi hayatta kalmakla ilgili değil mi ?! Yeni mavi arkadaşlarınızdan kurtulmak için hızlı bir şekilde bir rampa kullanın veya bir deliğe düşmediğinizden emin olarak onları deliklere bırakın. Dayanıklılığı kurtarmak için pembe noktalar toplayın ve daha da dayanıklılığı elde etmek için gökkuşağı noktaları toplayın. Birkaç saniye güvende hissetmek için bir kalkan alın ve eğer hala yeterli hareket olmazsa, bir futbol topunu sallayabilir ve madeni para, mıknatıs veya artırıcı gibi yardımcı şeyler toplayabilirsiniz.

Ne yazık ki, kaderden kaçamazsınız, bundan en iyi sonucu almaya çalışın ve küçük bir solucanızı yüksek bir puan kazanmak için elinizden geldiğince oynatmaya çalışın!

"Wiggle" Nasıl Oynanır

Selden kaçan sevimli bir solucan gibi oynayın ve yüksek bir puan kazanmak için mümkün olduğunca kıpırdatmaya çalışın! Duvarlara çarpmayın veya deliklere düşmeyin ve size yapışıp sizi yavaşlatan mavi toplardan uzak durun. Dayanıklılığı kurtarmak için pembe noktalar toplayın ve daha da dayanıklılığı elde etmek için gökkuşağı noktaları toplayın. Birkaç saniye güvende hissetmek için bir kalkan kapın ve eğer bu hala yeterli hareket değilse, bir futbol topunu sallayabilir, rampaların üstünden atlayabilir ve madeni para, mıknatıs veya artırma gibi faydalı eşyalar toplayabilirsiniz!

Yeni Oyunlar