OYUNYURDU
Totemia: Lanetli Mermerler

Totemia: Lanetli Mermerler

KLASİK, EŞLEŞTİRME
OYNA
4.5
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Totemia: Lanetli Mermerler" İçin Açıklama

Uzun bir mermer zinciri kaçınılmaz olarak gizli bir odaya doğru yuvarlanıp onlara ulaşmalarına izin veremediğinizde ne yaparsınız? Bu doğru, mermerleri çıkarmak için diğer mermerler ile o mermileri vur. Aptal geliyor, ama bu böyle! Aynı renkteki mermerleri zincire çekmek için Tiki taşınızla nişan alın. 3 veya daha fazla mermerle eşleşirseniz yok olurlar.

Daha büyük kombinasyonlar daha büyük bonuslar ve hatta özel ürünler sağlayacaktır. Ve eğer bu sizin için yeterli değilse, parlak renkli yuvarlanma mermerlerinden kurtulma konusunda size büyük ölçüde yardımcı olacak güç kaynakları var.

Elbette güç kaynakları var. Örneğin, kısa bir süre için müthiş ateş topları tükürmenize ve yoldaki tüm mermerleri imha etmenize izin verecek bir ateş güçlendirme var. 3 mermerle eşleşmenize gerek yok, istediğiniz yere ateş toplarını vurmanız yeterli.

En sevilen diğer fan, yıldırım ışınlarını rastgele çekecek ve ekran boyunca birkaç misketi bir kerede imha edecek yıldırım güçlüyor. Gerçekten yararlı bir özellik, her atıştan önce iki mermer arasında geçiş yapma seçeneğidir. Mermer çekmek için iyi bir yer bulamazsanız, takas yapmak size büyük bir avantaj sağlayabilir.

Ancak, tek ve tek hedefiniz, ilk mermer çıkışa ulaşmadan önce tüm mermer zincirini imha etmektir. Yani asıl düşmanınız zamandır. Ve elbette hedefleme becerileriniz.

Totemia, biraz daha fazla aksiyon ve heyecan isteyen tüm Maç 3 hayranları için mükemmel bir oyundur. Klasik mermer atıcı olarak ustalaşmaya zaman bileşeni ve birçok seviye ekler.

Zorlu olduğu kadar aksiyon dolu bir mermer oyundur. Çocuklar, yetişkinler ve aradaki herkes için bir yapboz oyunu. Hızlı parmak ve eşit derecede hızlı düşünme becerisine sahip insanlar için Maç 3 oyunu.

"Totemia: Lanetli Mermerler" Nasıl Oynanır

Totemia'da gizemli bir antik dünyayı keşfedin ve tiki atıcınızla lanetli mermerlerin hareket hattını durdurun! Bu klasik Match3 oyunu yeteneklerinizi test edecek: en az 3 aynı renkli topu vurup bir araya getirerek onları alandan uzaklaştırın. Çizgiyi sonuna ulaşmadan durdurun ve tüm topları bir seviyeye ulaştırın. Mermerler üzerinde rastgele görünen güçlendirmeleri etkinleştirin ve mümkün olduğu kadar çok zincirleme reaksiyon elde etmek için stratejik olarak oynayın size bonus puan kazandırırlar. Giderek zorlaşan 45 seviyeyi tamamla, yüksek bir puana ulaş ve laneti kır!

Yorumlar

  • Ç
    çocukluğumuz
    çocukluğumuzun oyunu. windows masaüstü oyunuydu. hala gideri var.
Yeni Oyunlar