OYUNYURDU
Tavla Klasik

Tavla Klasik

KLASİK, BECERİ-YETENEK, ÇOK OYUNCULU
OYNA
4.7
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Tavla Klasik" İçin Açıklama

Tavla, eski Perslere dayanan, dünyanın en eski tahta oyunlarından biridir. Düşünme becerilerinizi geliştirin ve bir miktar Tavla Klasikinin tadını çıkarın. Aynı akıllı telefon, tablet veya PC'de bilgisayara veya arkadaşınıza karşı oynayın. İsteğe bağlı olarak favori tahta tasarımınızı, yeteneklerinize uygun zorluk seviyesini ve oynamak istediğiniz tur sayısını seçin.

Tavla Singleplayer modunda ya da Two-player modunda aynı telefonda veya tablette birlikte oynayabilirsiniz. Zarları at ve rakibini mümkün olduğunca engellemeye çalış! Tüm taşlarını tahtadan alan ilk oyuncu oyunu kazanır. Tavlalarımız amatörler ve profesyoneller için mükemmeldir. Temel taktikleri ve püf noktaları öğrenmek için en düşük zorluk seviyesini seçin. Daha sonra, becerilerinizi yapay zekanın size oldukça zorlayacağı yüksek zorluklarda test edebilirsiniz.

Becerileriniz yapay zekanın üstünlüğünü aştıysa, neden telefonunuzdaki Two Player Tavla maçında arkadaşlarınızla mücadele etmiyorsunuz? Bir masa oyununda kendi arkadaşlarını yenmekten daha tatmin edici bir şey var mı? Veya bu konuda herhangi bir rekabet? Cevap hayır!

"Tavla Klasik" Nasıl Oynanır

Dünyanın en eski masa oyunlarından biri olan Tavla oyununun tadını çıkarın! Favori tasarımınızı, zorluk ve mermi sayısını seçin ve aynı cihaz üzerinde bilgisayara veya arkadaşlarınıza karşı oynamak. Zarları at ve rakibini mümkün olduğunca engellemeye çalış. Tüm taşlarını tahtadan alan ilk oyuncu oyunu kazanır. Bu tavla versiyonunda zarları at ve oyunu kazanmak için önce tüm taşlarını tahtadan çıkar!

Yorumlar

  • T
    tavlacı
    online olmamasına rağmen güzel
Benzer Oyunlar