OYUNYURDU
Find In Mind

Find In Mind

ZOR, BECERİ-YETENEK
OYNA
4.6
puan ver, yorum yap

"Find In Mind" İçin Açıklama

Antrenman için spor salonuna gitmek için tembel misiniz? O zaman bu sizin için mükemmel bir oyun! Kanepede kalın ve bunun yerine biraz zihinsel egzersiz yapın. Ama aldanmayın, "Zihin Bul" içindeki bulmacalar beyninizi sınırlarına kadar bükecek. Meydan okumaya hazır mısın?

Toplam 3600 seviyeli 18 mini oyunda hafızanızı, konsantrasyonunuzu, mantığınızı ve reaksiyon becerilerinizi geliştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Bulmacalar, nesneler bulmak ve dizileri hatırlamaktan dikkatinizi belirli görevlere odaklamaya kadar uzanır ve her zaman hızlı düşünmenizi ve hızlı bir şekilde tepki vermenizi gerektirir. Bir seviyeyi geçmek için verilen hedefe ulaşmak ve ideal olarak üç yıldızı da kazanmak zorundasınız.

Tamamlanan her seviye için, bonus zamanı, bir ceza kalkanı veya puan çarpanı gibi faydalı güçlendirmeleri satın almak için kullanabileceğiniz bir jeton alacaksınız. Performansınızı istatistik ekranında izleyin ve fikrinizi daha da geliştirmeye çalışın!

"Find In Mind" Nasıl Oynanır

Beyninizi geliştirin ve harika bir mantık bulmacası koleksiyonu ile bilişsel yeteneklerinizi geliştirin! Yararlı power ups satın almak ve her seviyede 3 yıldız kazanmaya çalışmak için para toplayın. Her gün oynayarak dikkatinize odaklanın ve fikrinizi geliştirin; zorluk için hazır mısınız?

Benzer Oyunlar