OYUNYURDU
Onet World

Onet World

PUZZLE
OYNA
4.4
puan ver, yorum yap

"Onet World" İçin Açıklama

Onet Dünyasına Hoşgeldiniz! Sevimli küçük hayvanların birlikte mutlu ve huzurlu yaşayabileceği güzel bir yer yaratın. Bu bağlantıda Mahjong oyununda, kirli ve ıssız bir kara parçası ile başlarsınız. Her şeyi temizleyin, para kazanın ve ilk hayvanınızı alın - şimdi hepiniz daha fazla kürklü ve kürklü olmayan arkadaşlar edinmeye hazırsınız!

"Onet World" Nasıl Oynanır

Göreviniz: Alandaki aynı hayvan karosu çiftlerini bulun ve bir seviyeyi tamamlamak için hepsini kaldırın. Puan ve jeton kazanmak için olabildiğince çok seviye temizlemeye çalış. Oyun öğrenmek kolaydır: seçmek için bir hayvana hafifçe vurun ve bir çift oluşturmak için eşleşen bir kutuya hafifçe vurun. İki kiremit arasındaki yol üç çizgiden veya iki 90 derecelik açıya sahip olamaz.

Her seviye, belirli bir yöne hareket eden engel veya fayans içeren farklı bir alana sahiptir. Bonus zaman kazanmak, güçlendirmeler veya ilave puan kazanmak için hayvanları özel simgelerle birleştirin ve takılırsanız güçlendirmelerinizi kullanın. Shuffle, sahadaki tüm karoları yeniden düzenleyecek, büyüteç otomatik olarak iki hayvanla eşleşecek ve saatin açılması panonuzu kısa bir süre için donduruyor. Odaklanmaya devam et ve zamana göz kulak ol - o kadar tamamlanınca oyun hemen bitecek!

Peki, skor tablosunda yüksek bir puan kazanmanın en iyi yolu nedir? Ne kadar ilerledikçe, o kadar çok puan alacaksın. Yeterince hızlıysanız ve birkaç saniye içinde Mahjong çiftlerini temizlerseniz, çarpanınız artar ve puanınıza güzel bir destek verir.

Dünyanızı oluşturun ve dükkanda yeni hayvanları kabul etmek için paralarınızı kullanın. Küçük arkadaşlarınızın seveceği hayvanlar, oyuncaklar ve diğer lüks eşyaları almak için gacha makinesine dokunun! Güç artışlarını kazanmak için çarkı döndürün ve Onet Dünyanızdaki tüm hayvanları ve eşyaları toplamaya çalışın! Afişlerde en üst sırada yer alabilir misiniz?

Benzer Oyunlar