OYUNYURDU
Words of Wonders - Kelime Bulmaca Oyunu

Words of Wonders - Kelime Bulmaca Oyunu

PUZZLE
OYNA
4.5
puan ver, yorum yap

"Words of Wonders - Kelime Bulmaca Oyunu" İçin Açıklama

Words of Wonders, kelime bilgisini ve çapraz bulmaca çözme becerilerini test eden bir kelime bulmaca oyunudur. Oyun, 500'den fazla seviyeye sahiptir ve her seviyede, birbirine bağlanacak benzersiz bir harf seti vardır. Oyuncular, kelimeleri doğru bir şekilde oluşturarak seviyeleri tamamlayabilirler. Oyuncular, seviyeleri tamamladıkça farklı dünya harikalarına ait fotoğraflara sahip olacaklar.

Words of Wonders, kullanıcı dostu arayüzü ve bağımlılık yaratan oynanışı ile mükemmel bir oyundur. Oyun, zihinlerini ve bilgilerini genişletmek isteyen herkes için harika bir seçenektir.

Oyunun bazı özellikleri:
500'den fazla seviye<
Benzersiz harf setleri
Dünya harikaları resimleri
Kullanıcı dostu arayüz
Bağımlılık yaratan oynanış

Words of Wonders, kelime bilgisini ve çapraz bulmaca çözme becerilerini test etmek için harika bir oyundur. Oyun, eğlenceli ve eğiticidir ve kullanıcı dostu arayüzü ile herkes için oynaması kolaydır.

"Words of Wonders - Kelime Bulmaca Oyunu" Nasıl Oynanır

Bir birine bağlayarak oluşturulacak kelimeye ait harf setini doğru sıra ile bağlamak için doğru kelimeyi bularak bağlama işlemini gerçekleştirin. Birleştirirken her harfi bir kez kullanabilirsin. Kelimeyi bulamazsan ipucu butonunu kullanabilirsin. Çekiş ise bulmaca üzerindeki bir harfi açmak için kullanılır.

Her seviyedeki harf setini doğru bağlamak için kelimelerle aranızı iyi tutun.

Benzer Oyunlar