OYUNYURDU
Merge Jewels

Merge Jewels

PUZZLE
OYNA
4.1
puan ver, yorum yap

"Merge Jewels" İçin Açıklama

"Birleştirme" türü temel olarak klasik Maç 3 formülünün bir parçası. Ancak aynı renk veya şekildeki üç öğeyi eşleştirmeye çalışmak yerine, Birleştirme oyunlarında, iki benzer yapıyı yeni, daha büyük ve daha değerli bir öğeyle birleştirirsiniz. Bizim durumumuzda, metal paraları altın haline getirecek büyük paralara, nihayetinde - yeterince birleştirmeden sonra - farklı renkteki büyük parlak mücevherlere dönüştürmeye başlarsınız.

Güvertedeki tüm eşyalar otomatik olarak para kazanır, böylece eşya ne kadar değerli olursa, o kadar çok para kazanırsınız. Ve bu para, onları birleştirmek için zor bir birleştirme çalışması yapmak yerine daha değerli mücevherler satın almanızı sağlayacaktır. Bu, en az değerli metalleri birleştirerek başlamak zorunda kalmayacağınız ve yolda birkaç adım tasarruf etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Her 10 saniyede bir güverte üzerinde yeni bir mücevher belirecek, onlar için yer olduğu sürece. Bununla birlikte, sağdaki ilgili simgeye dokunarak işlemi hızlandırabilirsiniz. Mücevherleri birleştirip daha fazla para kazanırken, güvertenizi yükseltecek ve mücevherlerinizi yerleştirmek için daha fazla alan kazanacaksınız.

Temelde yaptığınız tek şey ekrana dokunmak veya tıklamak, mücevherleri birleştirmek, para kazanmak, biraz daha fazla dokunmak, daha büyük mücevherleri birleştirmek, daha fazla para almak, daha da sertçe vurmak, gördüğünüz en büyük elmasları birleştirmek ve daha da fazla tatlı ödül kazanmak para! Hiç bitmeyen bir dokunma ve ödül spirali ve sonuçta tatmin edici.

"Merge Jewels" Nasıl Oynanır

Bu bağımlılık bulmaca ve boşta oyunda gerçek bir mücevher toplayıcı ol! Sıkıcı kayaları birleştir ve bunları karşılığında madeni para kazandıran parlak taşlara dönüştür. İlerlemeniz ve koleksiyonunuzu genişletmek için inanılmaz mücevherleri keşfedin. Oyun basittir: arka arkaya dokunun veya bir mücevher kutusu almak için bekleyin, açın ve birleştirmeye başlayın! Daha fazla mücevher toplamak için deneyim kazan, seviye atla ve tahtanı büyüt. Hediye kutularına dikkat et - sana sürpriz bir mücevher verecekler! Tüm taşları bulabilir ve koleksiyonunuzu tamamlayabilir misiniz?

Benzer Oyunlar