OYUNYURDU
Gin Rummy Plus

Gin Rummy Plus

KART
OYNA
3.4
puan ver, yorum yap

"Gin Rummy Plus" İçin Açıklama

Dünyanın en sevilen kart oyunlarından biri olan Gin Rummy, kart oyunları becerilerini beş farklı bilgisayar rakibine karşı test etmeni sağlayacak. Çaylaktan profesyonel seviyeye kadar öğrenebilecek ve geliştirebileceksiniz. Ve eğer herhangi bir zamanda gerçek bir hayat Gin Rummy profesyoneli ile karşılaşırsan, yeteneklerini nereden aldığını unutma!

Gin Rummy Plus'ta orijinal Gin Rummy kurallarına göre oynuyorsunuz ve kartlarınızı melodiler haline getirerek rakibinizi yenmelisiniz. Bunlar art arda aynı sırada (örneğin, 6,7,8,9) aynı kartla yapılan kartlarla veya aynı rütbeli (örneğin, 3 x 10, 3 x King, vb.) Bir grup karttan yapılmış takımlar olabilir.

Amaç "vurmak" tır. Bu, destenizi oluşturan benzersiz kartların toplam değerin 10'dan düşük olması için yeterli sayıda koşu veya set oluşturduğunuzda oyunu sona erdirebilirsiniz.

Bu en düşük zorluk seviyesinde oldukça basit olacaktır. Ama 5'e kadar salla ve gerçekten ne kadar iyi olduğunu gör. Gin Rummy'nin kuralları oldukça basit olsa da, bu oyunun ustalığı biraz zaman alıyor ve biraz eğitim alıyor.

Tüm bunların yanı sıra, çoğu kart oyununda, bazen oyunun sonucuna karar verecek olan çok az şans vardır.

"Gin Rummy Plus" Nasıl Oynanır

Popüler iki oyunculu kart oyununun bu eğlenceli versiyonunda Gin Rummy yeteneklerinizi test edin! Her biri farklı bir oyun tarzına sahip olan farklı rakipler arasından seçim yap, yetenek seviyene uyan birini seç ve en çok puanı kazanmaya çalış. Kümelerinizi ve pistlerinizi oluşturmak için kartlarınızı sıralayın, rakibinize dikkat edin ve kazanmak için doğru stratejiyi kullanın! Bir cin bulabilir misin?

Yeni Oyunlar