OYUNYURDU
Phase 10

Phase 10

KART, PUZZLE
OYNA
4.5
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Phase 10" İçin Açıklama

UNO'nun yaratıcılarından en yeni rummy esintili oyunda bir Aşamayı bitirin! 30 yılı aşkın süredir arkadaş ve aileleri bir araya getiren yarışmadır. Her bir "Aşamayı" tamamlamak ve önde olmak için yarışın. Her aşamanın toplamak için kendi kart setleri vardır. Setleriniz olduğunda, herkesin görmesi için onları atın ve elinizde kalan diğer kartları bitirin.

"Phase 10" Nasıl Oynanır

Sizden istenen setler olacak. Örneğin "Set of 3" seti istendiğinde aynı rakamdan en az 3 kartı alana sürüklemeniz gerekiyor. "Run of 3" dendiğinde rakamsal olarak art arda sıralanmış 3 kartı alana sürüklemeniz gerekiyor. Bir oyuncu kendinden istenen setleri tamamlar ve ellerini boşaltırsa oyun sona erer, kazanır.

Rakibinizin ortaya koyduğu kart işinize yaramıyorsa masadan bir kart çekin. Ayrıca özel kartlarınız da olabilir bunlardan biri "Wild" kart, joker olarak kullanabilirsiniz. Bu kart okey oyunundaki okey taşı gibidir. "Super Skip" kartı ise rakibinizi 1 tur durdurmanızı sağlar. Böylece fazladan bir el oynamış olursunuz. Ayrıca bu kartları mağazadan satın alabilirsiniz.

Diğer oyuncular tamamlanan aşama sayısına göre sıralanır. Aynı aşamadaki iki oyuncu puanlarına göre sıralanır. Daha düşük puan kazanır.

Phase 10 kuralları bu şekilde. Herkese eğlenceli vakitler dileriz.

Yorumlar

 • R
  ramazan
  oyunun kuralları sade anlatılmış teşekkürler
 • K
  kerem ali
  phase 10 nasıl oynanır sonunda çözdüm
 • M
  mahmudo
  bu kartlardan satın alıp arkadaşlarınla oynayacaksın.
Yeni Oyunlar