OYUNYURDU
Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi

Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi

PUZZLE
OYNA
4.9
puan ver, yorum yap

"Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi" İçin Açıklama

Oh hayır! Hayvanlar kafeslerin içinde kaldılar ve dışarı çıkamıyorlar. İhtiyacı olan ve hepsini özgür bırakan kahraman olacak mısın?

Neyse ki birisi anahtarları bıraktı, ama onları kafeslere nasıl götürdüğünüz başka bir soru. Anahtarları kafeslere bağlamak için alandaki blok şekillerini sürükleyip yerleştirmek için geometrik becerilerinizi kullanın. Bunu yaptın mı? Mükemmel, şimdi o zavallı hayvanları kurtarmak için her şeyi biliyorsun.

Ancak fark edebileceğiniz gibi, her zaman bu kadar basit değildir. Kurtarma görevini önlemek için bazı özel bloklar ortaya çıkacak. Örneğin, yerleştirdiğiniz blokların yana kaymasını sağlayan bir buz alanı veya bir blokla doldurulması gereken bir kara delik.

"Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi" Nasıl Oynanır

Heyecan verici ve heyecan verici bulmacalarla dolu 100 seviyeyi tecrübe edin. Yararlı eşyalar satın almak için seviye başına 3 yıldız toplamak için bulmacaları mümkün olduğunca az hareketle çözün.

Önünüzde bir çok zorlu zorluk var! Tüm sevimli hayvanları hapishanelerinden kurtarabilecek ve onların kahramanı olacak mısın?

Benzer Oyunlar