OYUNYURDU
Sevimli Küçük Kız Giydirme

Sevimli Küçük Kız Giydirme

KIZ, GİYDİRME
OYNA
4.0
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Sevimli Küçük Kız Giydirme" İçin Açıklama

Sadece anime veya manga hayranları bu avatar yaratıcısı oyunu sevmeyecek! Kawaii, Japonca'da sevimli anlamına gelir ve Chibi de temel olarak küçük anlamına gelir ve elde ettiğiniz de budur: küçük karakterlere sahip bir elbise giydirme oyunu ve tam bir zekâ yükü.

Tek sınır, milyonlarca olası stil ve kombinasyon olduğundan yaratıcılığınızdır. Saç stilleri, çeşitli kıyafetler, vücut stilleri, aksesuarlar ve arka planlar gibi farklı kategorilerden birini seç ve en sevdiğin erkek veya bayan Chibi'yi tasarla. Renk paleti size küçük yaratığınızı daha da kişiselleştirme ve saç ve diğer eşyaları iki farklı renkle renklendirme seçeneği sunar.

Daha gerçekçi bir görünüm elde etmek ya da sevimli fantastik kahramanları bir araya getirmek - hepsi sizin tercihiniz ve hayal gücünüzle ilgili. İç tasarımcınızı henüz hissetmiyorsanız ve biraz ilham almanız gerekiyorsa, randomizer düğmesine basın ve oyunun sizin için ürettiği tuhaf ve harika kombinasyonlara hayret edin!

"Sevimli Küçük Kız Giydirme" Nasıl Oynanır

Bu kawaii avatar oyununda kendi Chibi karakterini yarat! Çeşitli kategorilerde çok çeşitli öğeler ve renkler var: erkek veya dişi Chibis için daha gerçekçi bir görünüm için gidin ya da sevimli bir fantezi kıyafeti tasarlayın - hepsi yaratıcılığınızla ilgili. Saç stilini, kıyafetleri, gövdeyi, aksesuarları veya arka planı kişiselleştirin ve şekillendirme becerilerinizle arkadaşlarınızı etkileyin. İlham almak ve bu sevimli elbise oyunu ile saatler süren eğlenceler için randomizer'a tıkla!

Yorumlar

  • T
    tuğçe
    güzel
  • M
    mert
    Çok guzel
Benzer Oyunlar