OYUNYURDU
Acil Cerrahi

Acil Cerrahi

KIZ
OYNA
3.2
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Acil Cerrahi" İçin Açıklama

Kazalar herkesin başına gelebilir! Tüm aile için bu komik doktor oyununda, hayat kurtarmak ve acil servisteki bazı şanssız insanlara yardım etme sırası sizde.

Beyaz önlük giyip tıbbi becerilerinizi kanıtlayın, hastalarınız şimdiden bekliyor: Bu dibe sıkışmış bir köpeği olan postacı, şimşek çaktıran baca temizleyicisi ya da büyük bir balık tarafından saldırıya uğrayan balıkçı. Her acil durumun kendine özgü bir hikayesi vardır, ancak hepsinin ortak bir yanı vardır - bunları iyileştirmek için özel becerileriniz gerekir.

Öncelikle, hastalarınızın sıkıntısının sebebini yine de ortadan kaldırmalısınız. Köpek, fakir postacıya benzeyen bir tuhaflık almış ve kurbanını bırakmayacak gibi görünüyor. Yaratıcı olun ve ısırıklarını salmanın bir yolunu bulun. Bir kemik, sulu bir et parçası ya da soğuk bir duşla ikna edilebilir mi? Doğru çözümü bulduktan sonra, gerçek tedaviye başlayabilirsiniz. Yarayı temizleyin, merhemler ve bandajlar uygulayın ve kısa sürede tekrar iyileşmesi için bir enjeksiyon yapın.

"Acil Cerrahi" Nasıl Oynanır

Çok zor değildi, değil mi? Görünüşe göre doğal bir yetenek, umarım bir sonraki davada o kadar sorunsuz olur! Oyun mekaniğinin anlaşılması kolaydır ve her adım için küçük bir animasyon size ne yapmanız gerektiğini gösterir. Dokunun, kaydırın veya sürükleyin, çeşitli mini oyunları tamamlayın ve tüm hastaları iyileştirin!

Yorumlar

  • G
    Gülsüm
    Çok güzel
Yeni Oyunlar