OYUNYURDU
Sudoku Klasik

Sudoku Klasik

KLASİK, PUZZLE
OYNA
3.3
puan ver, yorum yap

"Sudoku Klasik" İçin Açıklama

Beyninin Sudoku ile sağlıklı kalmasına yardım et! Zaman zaman beyinlerini zorlamak isteyen oyuncular için en popüler sayı bulmaca oyunu sevgili Sudoku Classic ile Sudoku becerilerini geliştir! Kurallar basit ve öğrenmesi kolay, ancak çoğu bulmaca oyununda olduğu gibi, gerçekten anlamak ve ustalaşmak için biraz zamana ihtiyacınız var. Oyunun amacı 9x9 ızgarayı sayılarla doldurmaktır. Her sütun, satır ve 3x3 bloğu 1 ile 9 arasındaki rakamları yalnızca bir kez içerebilir. Ve bilmeniz gereken tek şey bu, gerçekten. Ancak zorluk, hangi yerde ve hangi sütunun hangi yerde hangi rakamları özlediğini bulmaktır. Kulağa karışık geliyor, ama hepsi mantığa ve küçük bir beyin alayına dayanıyor.

Rahat bir oyun deneyimi için zorluk seviyenizi seçin ve iki giriş seçeneği arasından seçim yapın. Tüm şebekeler, sınırsız eğlence saatleri için rastgele oluşturulur!

"Sudoku Klasik" Nasıl Oynanır

Bu eğlenceli mantık bulmacasında, göreviniz 9x9 ızgarayı sayılarla doldurmaktır. Her sütun, satır ve 3x3 bloğu 1 ile 9 arasındaki rakamları yalnızca bir kez içerebilir. Zorlu ızgaraları çözmek için işaretler veya takılı kalmanız durumunda sihirli değnek kullanın. Günlük bir meydan okuma ve çeşitli zorluklar arasında seçim yapın ve şimdi zihinsel egzersizinize başlayın!

Benzer Oyunlar