OYUNYURDU
Fruita Crush

Fruita Crush

EŞLEŞTİRME, BECERİ-YETENEK
OYNA
4.6
puan ver, yorum yap
Video
Favorilere Ekle
Yorumlar

"Fruita Crush" İçin Açıklama

Fruita Crush, 100'ün üzerinde güzel seviyede bağlantı becerilerini geliştiren klasik bir Maç 3 oyunudur. Amacınız meyveleri değiştirmek ve 3 ya da daha fazla aynı meyveyi ekrandan çıkarmak için bir araya getirmek. Her seviye farklı bir meydan okumayla yüzleşmenize izin verecek ve sizi üç yıldızın hepsini kazanmaya motive edecek. Ama elbette sadece üç meyveyi eşleştirmek yeni başlayanlar içindir. Eğer bir Maç 3 yüksek skoru istiyorsanız, buna biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Asıl eğlence, aynı muzları, elmaları veya çilekleri birleştirip büyük kümeleri hedeflediğinizde başlar. En yüksek puanları almanın doğru yolu budur. Ve yüksek puan bu oyunda en büyük hedef. Daha önce hiç meyve eşleştirmemiş gibi meyve eşleştir!

Hayatınızı biraz kolaylaştırmak için ekranda görünecek güç kaynakları var. Bunlar dev kümeleri yok eder veya ekrandan tüm satırları veya sütunları siler ve başarılı olup olmamada fark yaratabilir. Sonuçta, her seviyede belirli bir hedefe ulaşmak zorunda kalacaksınız. Aksi takdirde yeniden başlatmanız ve şansınızı tekrar denemeniz gerekir.

"Fruita Crush" Nasıl Oynanır

Fruita Crush, birçok lezzetli meyveyi bir araya getirmeniz gereken verimli bir match3 oyunudur. Muhteşem dünyalarda zıplayın ve 100 zorlu bölümün üzerinde ustalaşın. 3 meyve veya daha fazlasını birleştirin, mümkün olduğunca fazla puan toplayın ve en yüksek puanı almak için tüm bonus meyveleri etkinleştirin. Her seviyede ustalaşabilir misin?

Yorumlar

  • B
    Bünyamin
    Bu oyunu 1yildır oynuyorum ve tasfiye ediyorum
Yeni Oyunlar